1. 1.
  herkesin içten içe bildiği lakin işlerine gelmediği için dile getiremediği ya da kabullenmek istemediği net gerçeklik.
  mahallesinde amacından sapmış, pkk dhkpc eylemine dönmüş bir eylemde sapanla polise saldırmaya çalışırken; polisin kalabalığı dağıtmak için kullandığı göz yaşartıcı kapsülün yanlışlıkla başına çarpması yani taksirli bir hareket neticesinde gerçekleşen bir kaza sonucu öldü..
  olayları yersiz bir şekilde romantikleştirerek g*tünüzden sahte şehitler ve sanal kahramanlar yaratmayın.
  bizzat şu ülkenin geçmişinde doğuda, güneydoğuda askere polise saldırırken ölen onca cehalet ve yanlış yetiştirilip yönlendirilme kurbanı çocuk var fakat hiçbirinin ismi dahil hatırlanmaz.
  mekan diyarbakır şırnak değil de ankara istanbul olunca ismi ansızın devrimci (!) oluyor her ne hikmetse..
  2 -5 ... nardaninciler
 2. 2.
  O ve onun gibiler sayesinde milyar dolarlık rantın, akp'nin taksimi talan etmesinin önüne geçilirken, Tayyibe hiç unutamayacağı bi yenilgi tattırmış oldu, olduk.

  Bence çok şey uğruna öldü çocuk.
  4 -3 ... profesyonel kamikaze pilotu ii
 3. 3.
  bir çocuk birşeyler uğruna ölmemeli zaten. hadi bir kaza oldu, hastalık oldu ve öldü. bütün dünya insanları ağlamalı bir çocuk öldü diye.

  hadi diyelim vicdanın o çocuktan çok daha önce ölmüş. o ölüme üzülemeyecek kadar insanlığını yitirmiş olsan bile allah hiç kimseyi bir çocuğun ölümüne sevinecek kadar düşkün, aşağılık, insanlığın dip noktası haline getirmesin.

  bu gözler yunanistan'da ki yangında ölen çocuklara sırf yunan diye sevinen mahluklar gördü. daha önce meriç'te iki gün önce ege'de devrilen botta ölen 3 tane bebek için fetöcü çocukları, gebersin diyebilen şeref ve haysiyetten yoksun canlılar gördü. aynı ege'de defaatle can veren suriyeli bebekler için, güneydoğu da katledilen ceylan için ırklarından dolayı "darısı diğerlerine" diyebilecek kadar aşağının en aşağısında olan insan artıkları gördü.

  ulan pislik sürüsü, insan olamadığınızdan dolayı üzülebilme hasletinden yoksunsunuz. bari çenenizi kapayın da en azından görüntünüz insana benzesin.
  -1 ... dalay lama