1. 1.
    Şehit? Berkin elvan? Komikmiş.
    14 -4 ... gethere
  2. 2.
    Yil olmus 2018 hala berkin diyorlar amq.
    12 -2 ... kendinesizofren
  3. 3.
    Bok yolundan gidenden şehit olmaz. vatan için mi öldü yoksa dhkp c nin eylemi için mi?
    16 -4 ... vexillarius rex
  4. 4.
    Her niyazi şehit olmaz.
    8 -2 ... gazeloglu
  5. 5.
    türk milletinin polisine taş atan dhkp c li birine şehit demek. vay anam vay ne hale geldik. çocuk olması onun o saatte orada olup aslanlarımıza taş, motolotof attığı kanısını değiştirmiyor.
    14 -3 ... timarli sipahi neferi
  6. 6.
    Başından sonuna hepinize yazıklar olsun. Gecenin bu saatinde dalga geçecek başka bir şey bulamadınız be hey dürzüler. Hepinizi tek tek şikayet ettim. Umarım uçurulursunuz.

Not düşmüş bir de troll başlık diye.

Lan bu dalga geçtiğiniz bir insan bir çocuk. Ölmüş bir çocuk. istediğinizi düşünmekte serbestsiniz. ister terörist de ister şehit. Ölmüş bir çocukla dalga geçmek hangi mantığın ürünüdür.

Allah belanızı versin emi?
    4 -19 ... fanta diye biliyorum ben
  7. 7.
    polise taş atanlar şehitse bu dağlıca’da, afrin’de şehit düşen mehmetçik ne. bu çocuk için dhkpc savcı şehit etmedi mi, daha ne laga luga yapıyorsunuz kimin ne olduğu belli işte. şehitlik makamını böyle şeyler için kullanmayın.
    6 -1 ... penald
  8. 8.
    kes lan ibiş. bu ülkeye en çok zararı senin gibi hümanistler verdi. bizde cocuktuk akşama kadar salçalı ekmek yiyip fırıldak çeviriyorduk hangimiz polise taş attı. siktirgit elimizde kalma şimdi.
    11 -2 ... timarli sipahi neferi
  9. 9.
    iktidarın çıkarları ve yanlış politikaları sebebiyle piyon yerine koyularak öne sürülen gencecik askerlerimiz ne kadar şehitse bu evladımız da o kadar şehittir. zira kimin derdinin vatan olduğu bilinmez kimisi başka çaresi olmadığı için istemeyerek askere gider doğuya verilir ansızın bir çatışmada hayatını yitirir. Belki de hayali bu değildi? Şehit olmak vatanı müdafa etmek için gönülle canla başla çarpışırken ölmek değil midir? Her yaşamını yitiren askeri şehit mertebesine yükseltirken düşüncesinin ve isteğinin yüksek ihtimalle sadece eşitlik olduğu bir çocukcağızı mı sığdıramadınız oraya?

Edit: Şuan beni terörist diye yaftalayarak eksileyenlere yarın askere gidip ölsem şehit diyeceklerini anlatamamışım.
    2 -6 ... maskulist
  10. 10.
    polis ölürse şehit olur .

polise taş atan ölürse leş olur . net
    6 -6 ... tiamat