bugün

anneannesi Şahide Türe, hayatını kaybetmiş.
ananesiyle çektiği tüm içerikler çok güzel. o aile içi birbirine sataşmalı mutlulukları da bence çok komik. koştursun efendim.
Bence tamamen yalnız bir çocuktan starboy’a yükseldi. Hatta rap söylemeden önce Ezhel ile nasıl rap yapılır adlı bir video çekip, video bahanesiyle işi çaktırmadan kapan zeki bi velet.

içinde ışıltı vardı ama Starboy olmak için hırslanıp ateşleyecek bir kıvılcıma ihtiyacı vardı. Bu da aslında ezilmekti. Babasının kardeşini futbol klubüne yazdırmasıyla, kardeşi asıl adamlarla olurken bir abi olarak ondan düşük konumda kalamayacak görmesiyle yani abilik gururuyla ben bu kadar ilerlediğini düşünüyorum. Gördüğümde sezdiğim bu. Şuanki pasifliği de zirveyi gördükten sonraki rahatlaması hepsi bu. Kardeşi bile “beni tanıyorlar çünkü abim .. “ diyor. Bana bu çabası çok samimi geliyo kardeşi ya da ablası/abisi olan herkes bu hissi tadmıştır.

Ben misal, kimseyi rol model olarak almıyorum. Çünkü o zaman ben olacağıma inanmıyorum.

Bizim evde starboy her zaman ablamdı. Ablam o zaman popüler kişilere fame derlerdi Kadıköy fameiydi dkdkf dışarda içerde gözdeydi

istediğim bir tarz değildi. Dansçı ya da sporcu olmak isterdim. Ailem küçükken yazdırmadı ya da yazdıramadı.. 16/17 yaşımda kendi kendimi spora yazdırdım. Kendi kendime dansçı oldum. Kendi kendime manken oldum. Tiyatro denedim Şu son 2 yıldır ise hiçbir şeyim
Bence tamamen yalnız bir çocuktan starboy’a yükseldi. Hatta rap söylemeden önce Ezhel ile nasıl rap yapılır adlı bir video çekip, video bahanesiyle işi çaktırmadan kapan zeki bi velet.

içinde ışıltı vardı ama Starboy olmak için hırslanıp ateşleyecek bir kıvılcıma ihtiyacı vardı. Bu da aslında ezilmekti. Babasının kardeşini futbol klubüne yazdırmasıyla, kardeşi asıl adamlarla olurken bir abi olarak ondan düşük konumda kalamayacak görmesiyle yani abilik gururuyla ben bu kadar ilerlediğini düşünüyorum. Gördüğümde sezdiğim bu. Şuanki pasifliği de zirveyi gördükten sonraki rahatlaması hepsi bu. Kardeşi bile “beni tanıyorlar çünkü abim .. “ diyor. Bana bu çabası çok samimi geliyo kardeşi ya da ablası/abisi olan herkes bu hissi tadmıştır.

Ben misal, kimseyi rol model olarak almıyorum. Çünkü o zaman ben olacağıma inanmıyorum.

Bizim evde starboy her zaman ablamdı. Ablam o zaman popüler kişilere fame derlerdi Kadıköy fameiydi dkdkf dışarda içerde gözdeydi

istediğim bir tarz değildi. Dansçı ya da sporcu olmak isterdim. Ailem küçükken yazdırmadı ya da yazdıramadı.. 16/17 yaşımda kendi kendimi spora yazdırdım. Kendi kendime dansçı oldum. Kendi kendime manken oldum. Tiyatro denedim Şu son 2 yıldır ise hiçbir şeyim
yeni çıkardığı parçasında dj artz’ın harikalar yaratmış olduğu part-time rapçi ve aynı zamanda youtuber. o beat, o mix mastering olmasa parça bu kadar hypelanmazdı. sözler trash zaten.

jid havası var sanki biraz, müzikal anlamda üst düzey parça.
yeni şarkısını dinledim öyle bir autotone basmış ki sözler anlaşılmıyor.
Berkcan güven kim amk.
Bu tweeti atıp silmiş korkak

görsel
bu çocuğu diğerlerinden ayıran şey keyif almayı biliyor

ayrıca çok güzel salağa yatıyor .
Bundan sonra bu çocuğa laf eden karşısında beni bulur dediğim youtuber.
Keşke türkiyede youtuber olmak yasaklansa.
Bizim Yurdum ergenleri youtube olmayı haketmiyor çünkü.

Ayrıca bu çocuk nasıl 24 yasinda aq. Eskiden 24 yasindakiler büyüktü yeni neslin 24 yasindakileri hala çoluk çocuk.
En adam gibi adam youtuberdır.
bunun kaliteli içerik hazırladığını söyleyen insanları anlayamıyorum. bu tarz adamların birbirinden hiçbir farkı yok. enes batur, orkun mu orkan mı ne o, danla biliç... takipçileri olmasa, kimse bu insanları takip etmez (!)
youtube attığı son videosunda çocuk istismarlığı yapılmıştır devlet yetkililerin gaga buluta yaptığı gibi tutuklayıp içeri atması lazım.
gaga bulutun işlediği suçun bir benzerini işlemiştir. acilen tutuklanıp mahkemeye götürülmesi ve en az 5 yıl hapis cezası alması gerekiyor.

kesinlikle aileler çocuklarına sahip çıkmalı ve interneti sınırlamalılar.
bunun gibiler yüzünden çoluk çocuk kafayı yedi.
En sevdiğim gerizekalı youtuber.
(bkz: soytarı)
Aile hayatını çok beğendiğim bir youtuber, vine ve scorp fenomeni.
Ne kadar diğer insanlara göre boş beleş işlerle uğraşıyor da olsa, bence öyle değil. Para kazanıyor mu kazanıyor. Eğleniyor mu eğleniyor. Ve hayata bakış açısı açısından olgun bir kişi olduğunu düşünüyorum.
Ve evet, ara ara da olsa izlediğim tek youtuber. Efe uygaç ile olan arkadaşlıklarını da çok seviyorum.
Tatlısınız.
Okey oynayan abilerini izleyen ergen.
Ergen bir tipi var hem fizik hem huy olarak. Ha bir de eşofman altindan baska bir bok giydigini gormedim.
Tüm diğer türk youtuberlar gibi ergen ve çöp. Bunun videolarını izleyen çoluk çocuktur.
suratindaki o ergen ifade hic kaybolmayacak galiba.
Zamanında Kadıköy deyken parselleseydim değerlenirmiş... yine de okursa rez alıyorum
Şarkılarını beğendiğim nadir youtuberlardan.