bugün

valla eğer doğruysa türk kızlarının vay haline.*
(bkz: beren clockwise)
"silikon severler derneği, uludağ sözlük şubesi" tarafından savunulan bir yargı olması muhtemeldir.
- ben şahsen sevmem.
alem fm altyazı geçti, doğruymuş.
fayriye evceni yok sayarsak doğru kabul edilebilir.
güzel kadındır. fakat türkiye'deki en güzel kadın mıdır? hayır değildir.
türkiyede ki kadınları bihterden ferhundeden ibaret sayan kişi önermesi.
kadın görmememişlerin görgüsüz öneribilitesi.
(bkz: beren saat ime uymuyor bu işler!)
(bkz: kim demiş)
saçma önermedir. (bkz: tülin özen)
(bkz: ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca)
yalan olan hadise.
cüssesiz, hiç de estetik durmayan bir profil aslında, televizyon onu masallaştırıp peri gibi sunuyor ve herkes onu güzelmiş gibi görmeye çalışıyor.
açın gözünüzü yahu kadın mı yok...
güzel olmayanlarin çogunluk oldugu yerde sadece bir adim öne çikmistir. güzellik kavramina uygun mudur tartisilir.
(bkz: onu film icabı siken sikene)*
daha güzeli için;
(bkz: yasemin ergene)
ve adem havvayı görür.
tabiki güzel bir kadın lakin en güzel değil.yalnış tespit.
show tv'deki yarışmadayken daha güzeldi. o zaman da en güzel değildi.
yakında avea reklamının "beren'e iyi davranın, ona çok yükleniyorlar." şeklinde değişmesine sebep olacak kadar güzeldir.
güzelliğin tarihine bir bakın.antik yunan heykellerindeki ''altın oran'' la orantılıysa evet beren güzeldir.. naif hatlar,düzgün burun ve dudaklar,çıkık elmacık kemikler ve beyaz tenin uyumuyle güzel kabul edilir kuşkusuz.ama şu da var; 21.yüzyılda güzellik orantıdan çok yerini ''çarpıcılık'' a bırakmıştır yavaş yavaş.. geniş alın,sivri ve karakteristik bir burun yada küçük yüze büyük gelen dudaklar bir araya gelince çarpıcı bir komposizyon yaratıyorsa kesinlikle güzel kabul edilir gözlerde.beren güzeldir evet.. ama en güzel denebilir mi bilmiyorum.. bana göre kişinin güzel olması ise doğuştan ''local ışığa'' sahip olmasıdır. şeytan tüyünün değişik bir versiyonu bu.
Gerçekten güzeldir ama güzellik görecelidir o yüzden sıralama her insana göre değişir.
tuğba büyüküstün varken olması zor bir ihtimaldir. beren saat kısacıktır. topuklularla dahi yürüyemez. sadece yüz güzelliği vardır. oysaki tuğba büyüküstün fizik ve yüz güzelliği açısından en birinci sıralarda yer alır.
kadınlar tarafından da onaylanmış birşeydir.yapılan kıskançlıklar da bunu gösterir.
Güzellikten öte masumiyeti ve sempatik,kendini bilir hareketleri bence onu bu kadar etkileyici yapan.