bugün

Su götürmeyen gerçektir.
Ortalama veya ortanın bı tık üstü diyelim. Gonca vuslattan güzel olduğu kesin ama.

Merve Boluğur, yağmur tanrısevsin , eda ece falan varken beren çok sönük.
sadece beren saat değil.
hiçbir kadın güzel değil.

sadece eşini o sıfata layık göreceksin.
olmaz.
üstüne bir de vasatın da altı oyunculuğu eklenince ortalık iyice 1 liralık acıbadem kurabiyesine dönüyor.
Katıldığım tespit. Güzel değil.
Herhangi bir ortamda görsem ilgimi bile çekmez. Bildiğin sıradan kadın bi numarası yok hadi Onu geçtim oyunculuğu da öyle cafcaflı değil. özge özpirinçci de bana göre güzel değil mesela ama oyunculuğu iyi. Beren saat net olarak şişirilmiş bir balondur diyorum ve konuyu kapatıyorum.
Fazlasıyla güzel bir kadın için böyle başlık açılması bizi yalnızca güldürür.
Dikkat çekip ilgi kasmak için genel geçer şeyin tersini yazıp kendini aptal durumuna düşürmekten başka bir şey değil bu. Kadın güzel ve başarılı, aksini iddia eden ayna yüzü görmemiş embesilden öte değil.
10 sene önce baya güzeldi. Şimdi eski güzellliği yok ama yinede güzel.
Sıradan bir güzelliği var, çirkin denemez.
Halk nezdinde şu kriteri karşılar;iyi bir evlilik yaptıracak bir güzellik. Bundan da kasıt şu;zengin bir aileye gelin gider, gittiği yere de yakışır.
Evet arkadaşlar, halk için güzel kız böyle bir şeydir. kıza bakarlar, denginin yakışıklı - zengin ya da yüksek maaşlı ve mevkili - kibar aile çocuğu biri olduğuna kanaat getirirlerse o kız 'güzel' dir. Bu güzel kız dengine düşememişse çok üzülür bu tayfa.
Beren saat Türkiye de ki kadın oyuncu skalasında üst seviyede bir oyuncu. güzelliği göreceli bana göre güzel bir kadın. Ama oyunculuk açısından türkiye de ki genç oyuncular arasında rahatlıkla üst sıralarda yer alır, rolünün hakkını veren bir oyuncu. son moda tv dizilerinden parlayan o instagramda takip ettiğiniz barbi bebek genç oyunculara 5 beden büyük gelir oyunculuğu öyle söyleyeyim.
Çocuksu bir güzelliği belki var ama seksilik kelimesi yakınından uzağından geçmiyor.
Evlenmiș gitmis banane.
Güzel değil diyenleri yüksek seçim kuruluna ve il emniyet müdürlüğüne bildirip seçimlerde oy kullanma yeterliliği ve motorlu taşıt sürme yeterliliği yok diyesim geliyor aq hem beyin yok hem göz kör bunların. .
Efendim Beren saati de begenmiyorlar.

Kadin dunya guzeli olmayabilir ama sempatik ve guzel oldugu bir gercek.