bugün

Zamanında hakkında 6 (Altı) ayak parmağı var minvalinde haberler yapılan birinin güzelliği pek tabi ki eşsiz, en kötü nadir güzelliktir. "o ne len öyle arap babunu gibi" dedirtir, ama gene de güzelliktir.
eşsiz güzellik ? wtf? ortlamanın biraz üstünde bence. fazlası yok.
pek tatlı hanım kızımız.

bir de soytarı gibi orda burda görmüyoruz zat-ı muhteremi.

bu da onu daha çok cekici kılıyor.
bir tek aşk-ı memnudaki halini kıskanıyorum. çünkü orada tek kusuru yok. şrfsz kdn.
O kıskanılacak kız ise adriana lima ne o zaman.
(bkz: uludağ sözlük kız tespit komitesi)
ayrıca bsg.
tamam kız hoştur,güzeldir ancak eşsizlik çok farklı bir kavramdır.
ahanda adriana lima,miranda kerr
"tuba büyüküstün" adında su gibi bir hatun varken o kadar da eşsiz bir güzellik değildir beren saatin ki.
başlığın aslı, beren saat in eşsiz vericiliğini kıskanan kızlar olmalıydı... zira; kızın vericiliği güzelliğini solladı hocam.

(bkz: rukiye koş pipimi getir)
(bkz: kenar mahalle dilberi)**
o eşsiz güzelliği hiç yakından görmemiş insan söylemidir.
beren saat'i çirkin hatta böğğ bulan erkeklerin sevdiği kızlardır.

(bkz: seviyorum sizi)
aşkı memnuyu izleyip nihal bihterden daha güzel diyen kızlardır.
miranda kerr dense anlayabileceğim de, yani beren saat dendiğinde katıla katıla güldüğüm komik tespit.
beren saatten daha güzel olan kızlardır. tek eksikleri kıvanç tatlıtuğ u doya doya öpememeleridir.
abuk oldukları gibi sabuklardır da.
sokağa inildiği anda binlerce benzerini ve çok daha güzellerini görebileceğinden haberi olmayan manyak türk kızıdır. beren saat gibi abuk bir ikonu kıskanıyorsa bu kızlar adına umutlar tükenmiş demektir.
eşsiz? sanırım bireysel duyguların ön plana çıkarılarak öne sürülmüş bir önerme bu. saçmadır.
beren saat'in eşsiz güzelliğini kıskanmayan kızlar da vardır.'dır. aksine çok beğenen takip edenlerizdir.
muhabbet kızla çok uzatılırsa, ilişkide bihter ölçeğine göre 7.9'luk bir deprem yaratacak olayın taraflarından biri.
şüphesiz ki bunlar beren saat in dizide oynadığı karakteri araya katarlar. makyaj içinse ben değil zaytung cevap verecek bu sefer. 'bu kadar makyaj bana yapılsa ben de o kadar güzel olurum diyen kızı makyaj ekibi bile kurtaramadı.'
sözlükteki kızları deşifre amacıyla açılmış, son girilen 2 entryde de görüldüğü gibi başarıya ulaşmış başlık dersem başlığın sözlük içindeki durumu ile ilgili olacağından, banyodan yeni çıkmış behlül'ü kıskanan erkekler gibi kızlardır.
beren saat'in yaptığı makyaj maymuna yapılsa maymunu bile çekici bulabilecek basit erkek saptaması.
Doğallığın, farkına varmamış ve bunun sonucunda ise Beren Saat gibi hatunların, kıskanılmasına neden olan biçimsiz kız topluğu hatta (biçimsiz kıskanan kız topluluğu) kanımca..haa! bu durumda kızların kıskandığı, kıvanç tatlıtuğ da olabilir. tamamen hayal ürünüdür..
girdikleri entrylerden gözyaşlarını hissedebildiğim kızlardır.

-hiç de bilekiiiii ühühühühühüü :((((....
ancak şudur;
(bkz: özgüven özürlü yurdum koca götlüsü)