bugün

işlemediğiniz suçları bile üstlenmenizi sağlayacak bir durumdur.

(bkz: işkence teknikleri)
genel de sir ağdayla acısız yapılabilecek olay. fakat bazı gariban berberler ya, yayla ya da çakmakla yakarak alırlar.*
bu iple kil cekme olayini icad eden muhtemelen yedikule zindanlarinda cuneyt abimizin iflahini gevreten sadist iskencecilerden biridir. emekliliginde beykoz sirtlarinda berberlige baslayan bu adam, icinde bir turlu sonmek bilmeyen o sadist hislerini tatmin etmek icin boyle bir yontem buldugu ve civan turk yigitlerinden boylece intikam aldigi rivayet olunur. yoksa bunu bir musluman'in icad etmesi soz konusu degildir.

yoksa hangi musluman evladi iki tane sari tuyu yolacam diye karsisindakini anasindan dogduguna hatta erkek olarak dogduguna pisman edip, gozyaslarini sel eder?

ey yuce turk milletinin karayagiz civan delikanlilari! bu bizans oyunlarina alet olmaktan artik vazgeciniz. o sari tuylerin hicbir zarari yoktur, bosuna karizmanizi yerle bir ettirmeyin. bakin benim sakallar artik kirpiklerimle birlesti ama boylede gayet mutlu ve huzurluyum ve hatta daha seksi gorundugumu soyluyorlar.

hele bu agda, lazer vb. yeni icad, delikanliyi bozar. zinhar uzak durun ve bilin ki bu yontemler de ayni bizans oyunlarinin devamindan baska bir sey degildir. denedim, memnunum diyen yazarlar! seyrek goruselim, hatta gorusmeyelim... *
her 2 haftada bir o acıyı çekip, ölüp ölüp dirilip ve milletin 'haha şuna bak (tabir-i caizse) karı gibi ağda yaptırmış' gibi yaklaşımlarına mahal vermeyip tek seferle lazerle kurtulmak uygundur.

(edit: test edip onaylanmıştır ben tarafından, rahat olabilirsiniz hiç acısı yok)**
(bkz: yüze sir ağda yaptırmak)