1. 1.
  bugün yaptığımdır.
  akp ye ağzına geleni sallıyordu, laf muharrem ince'ye geldi, ama o da selahattin demirtaş ı ziyaret etti dedi.

  artık yeni bir dönem açılmalı dedim, selahattin demirtaş teröristse neden aday olmasına izin veriyorlar düşündün mü? ilk turda kime veriyorsan ver de ikinci turda muharrem kalırsa ona vermelisin.

  haklısın abi dedi.
  6 -3 ... antik sarapci
 2. 2.
  çok doğru bir argüman kullanmışsın. kullanılacak tek argüman zaten.
  4 ... azmhyr
 3. 3.
  Surda cizrede nusaybinde gebertilen teröristleri, suriyede hukumetin pkk ile mucadelesini görmezden geliyorsunuz. Akp hdpnin seçime girmesine Neden izin verdi? hukuku çiğnememek için. Seçimlere gölge düşürmemek için. Abd ab ve diğerlerinin bir açık yakalayıp bunu bahane edip türkiye aleyhine kullanmaması için. Chp adayı ince niye ziyaret etti peki? Hesaplarına göre 2. Turda hdp oylarını arkasına alarak erdoğanı indirmek için. Karşılığında ne verdi peki? Hdp nin baraji aşarak meclise girmesini. "Her beş kişiden biri hdp ye versin" telefon talimatlı yada "kararsızlar hdp ye versin" bunları biz biliyoruz. Ha siz şunu mu demeye çalışıyorsunuz bizim akp den bir farkımız yok. Yok hayır öyle değil. Siz yalan söylüyorsunuz. Siz iktidar için hdp ye göz yumuyorsunuz. Hdp nin yanında yeralan destekleyen abd ingiltere ab pkk fetö ve erdoğanı istemeyen ne kadar küresel güç varsa hepsiyle beraber ortak hareket ediyorsunuz. Saflar net.
  2 -2 ... gazeloglu
 4. 4.
  Lastikçi üzerinde bir denemem oldu ama ikinci dakikada 2023'te petrol zengini olacağız dediği anda nafile çaba diyip vazgeçtim.
  1 ... abaninaltindakisopa