bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  cilt sorunları yaşayan kadınları anlıyorum ve onlara sempatiyle yaklaşıyorum. sivilceli, pürüzlü, kötü bir cilde sahip olup da "makyaj" yapıp! o cildin üzerine kırmızı/pembe gibi cart, yahut koyu renklerde ruj sürme cesaretine sahip kadınları ise anlamıyorum. tüm dikkati kusurlarına çekerek cidden ne kadar kötü göründüklerinin farkında değiller. estetik zevke sahip olmamaksa 7 (bu sayıyı attım) büyük günahtan biridir (buysa doğru).

  koyu renk ruj sürmek, hele de kırmızılara morlara uzanmak her kadının harcı değildir. ergenlik dönemi boyunca, ve ondan sonrasında da bir süre yaşadığım sivilce gibi sorunlar yüzünden, abartı bir durumum olmamasına rağmen, bu işin raconuna duyduğum saygıdan kırmızı ruj sürmek benim için bir yasaktı, hayaldi. öyle ruju yakıştırıp da suratında taşıyabilmek için her şeyden önce oldukça pürüzsüz, hatta mermer gibi bir tene sahip olmak gerekir. (sonra da yüz hatlarının uygunluğu, ağzın/dudakların şekli ve dişlerin beyazlığı gelir.) cilt sorunlarından kurtulduğum bugün bile, geçmişten kalan ve ancak oldukça yakından fark edilebilen ufak tefek izleri dahi görünmez kılacak profesyonel bir baz uygulamadan çıplak tenime cart kırmızı ruju sürüp de sokağa fırlayacak cesarete sahip değilim; çünkü milla jovovich ya da eva herzigova gibi eforsuz bir mermer surat değilim.

  mevzu bahis kadınların öz güvenini takdir etsem de ne kadar çirkin göründüklerini anlayıp yaptıkları bu hatadan vazgeçmeleri gerekiyor.
  5 -2 ... ashtarte
 2. 2.
  ömür boyu affedilmeyecek eylem.
  (bkz: ay cnm yha)
  ... peynirciks