bugün

işte tevbe kapısından içeri girmek isteyene ne de güzel bir gün. Şüphesiz Allah, çok tövbe edenleri sever.

görsel
Kandiliniz mübarek olsun.
Kandiliniz mübarek olsun .
Hayırlı kandiller . Dualarımız kabul olur inşallah.
Hayırlı kandiller.
lisede berat diye biri vardı onu aklıma getiren kandil.
tüm müslüman aleminin ve kardeşlerimizin kandili mübarek olsun.
Berat geldi mi ramazan da gelmiş sayarım. Kandiliniz mübarek olsun. Hatta iyi ramazanlar.

Hatta ve Hatta bayramınız mübarek olsun...
Yok bayram fazla oldu.
inanan insanların Ramazanın habercisi olarak nitelenen Beraat kandili mübarek olsun. Siyasal islamcılar hariç.Onların Tanrısı belli. Zira onların ahlaksızlığı ve paraya tapmaları neticesinde genç nüfus dinden soğudu, ateist ve deist oldu.
10 tane kandil simidine az once 150 tl odedim. Muslumanliga da enflasyon vurmus anlasilan. Yilda birkac kez tereyagli simit ve Nutella keyfimiz vardi. O da bu gidisle olmayacak.
islam alemin esaretten kurtulmasına ve ümmetin kıyamına vesile olması dilek ve duasıyla..
Herkesin berat kandili mübarek olsun.
Her gece veya gün hep kutsaldır.Yapılan ibadetler kutsal yere eşit gidiyordur.Allah hepinizin ibadetini kabul etsin.Sonradan uydurulan bir gece.
Kuranda yeri yoktur hadis kaynakli olduğundan çok önemli görmüyorum. Ayrica ben şunu öğrendim günah işledinmi cezasına katlanacak.kaderde na yazılmışsa onuda yaşıycan olmayacak duaya amin denmez.
Bu gece idrak etmekte olduğumuz kandil. Hayırlara vesile olması temennisiyle, kandilimiz mübarek olsun arkadaşlar...