bugün

150 sene sonra muhtemelen bir yaz günü, ben ve ailem göl kenarında kahvaltı ederken, dedemin babasının bize anlatacağı büyük ekonomist.

fatih sultan mehmedin yanında yetiştirdiği meyveleri beraber yiyecegimiz büyüğümüz.

mecburi edit: kusura bakmayın orjinal aktrol olmadığımdan haliyle orospu evlatlığı yapamıyorum, benden bu kadar oluyor.
https://www.youtube.com/watch?v=eNBE5_SKlMU

ahahah :D
Kardeşim indir bizi be, indir bizi.
dolar kuru kendisini ilgilendirmedigi icin bugunlerde ortalarda gozukmemektedir.
Sayesinde doları 8 buçuklara sabitledik eğer o olmasaydı bugün dolar 15 20 idi. Allah senden razı olsun bakanım.
Chp için canan kaftancıoğlu ne ise ak parti içinde bu adam odur. Açık ve net.
Şuan ak partinin oylarının düşmesinin yegane sebebi bu adamdır. Kardeş ne olacak doların bu hali. Dolar Her gün 5-10 kuruş artıyor. Halk daha da fakirleşiyor. Özel sektörün borcu çığ gübi oldu. Sen halen istesek doları düşürebiliriz gibi bir açıklamamı yapıyorsun dalga geçer gibi. Ne diyim ki ülkede iyi pozisyonlara gelebilmek için sadece birinin akrabası dayısı halası olmanız yeterli tabiki. Hee liyakat miş eğitimmiş uzmanlaşmaymış boşverin bunları gitsin.
''dolar 7 lira 8 lira 9 lira olacak ya'' diyerek ileri görüşlülüğünü ön plana çıkaran hazine bakanı.
(#44092215)
"batının tüm yaptırımına, ambargosuna rağmen ekonomiyi dimdik ayakta tutan bakanımız."
türkiye ve dimdik;

görsel
Bakan değil, Osmanlı nın son 2 padişahından daha geniş yetkilere sahip cumhurbaşkanı nın damadıdır. Başka bir vasfı yoktur.
3 tane koyunum olsa emanet etmem. O derece sever, güvenirim.
kendisine sorulması gereken en önemli soru:

neden ekonomi?
ismi geçen şahsı övenler için; Anasının üstünde görse “babam gibi yapıyor” diyebilecek yazarlar varmış dedirtir.
Ben söyledim ona: "Bu kadar gergedan sidiği içme" dedim ama dinlemedi. Ses telleri bozuldu.

Şu an konuşamıyor.

Gidince konuşacak. Hayranları huzurlu olsun. Canım benim... Gergedanı çükecekler.

Enflasyon filan diyecek gene, heyecanlanmayın!
çokomelli bakan.
Kötü gidişatın faturasını her defasında merkez bankasına kesen damat, bakan.
Çokomelli bey.
istifasını açıklayan bakan. Sağlık sorunları nedeniyle bıraktığını söylemiş. Yersen.
Soylu gibi geri gelmesin.

görsel
5 senedir yapması gerekeni yeni yapan inşallah ex bakan. bumerangı oynamazsın inşallah berat.
istifası gerçek ve kabul edilmezse süleyman soylu karşısında durumu 1-1 e getiren golü atacak kişidir aynı zamanda.

An itibariyle Süleyman soylu karambolden attığı golle durumu 2-0 a getirdi.
Kayınbababıda al git.
Çıktı gitti mi, çıktı gitti.
https://youtu.be/xbqosl0Cgik
Kendisine sorulmadan somalinin borçları ödendi sanırım.

Ben götümü yırtıyorum dövizi dengede tutmak için siz başka ülkelerin borcunu ödüyorsunuz hem de kur bu kadar yüksek iken. Demiş olabilir.

Herkes bir sebep buldu benim uydurduğum sebep budur.
Süper paratonerdi. Bütün şimşekleri üzerine çekiyordu. Reis yandı. Yıldırım direkt üzerine düşecek artık.
Seni hiç unutmayacağım sütoğlan.