1. 316.
    ince başkanımızın bugünkü mitinginde, kendisinin otuz yıl evvelki “erotik” şiirlerini eleştiren rte’ye, eski defterleri açarsan ben de yüzüklerin efendisi’nin alışveriş listesini açıklarım, cevabındaki ‘yüzüklerin efendisi’ diye bahsedilen siyasidir. Alışveriş listesi pek kabarık: cock ringlerden kayganlaştırıcılara.. zamanında yeteri kadar ilgi görmediğinden konunun diriltirmesi benim pek hoşuma gitti, ince’nin kıvrak zekasına bayılıyoruz.

Dinsizin hakkından imansız gelirmiş.
    6 -3 ... serefsiz amirim
  2. 317.
    Ak Parti'nin önemli isimlerinden olan şuan ki enerji bakanımız. Projeleri gayet başarılı ve belli ki nokta atışı işler. Çalışan ve işini layıkı ile yapan kişidir.
    3 -8 ... ne bakiyon lann
  3. 318.
    başarılı enerji bakanımız. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet anlayışı ile 81 milyonu kucaklayacak bir siyaset için AK Parti.
    AK PARTi iSTANBUL 1.BÖLGE MiLLET VEKiLi ADAYI
    BERAT ALBAYRAK
    diye bir mesaj gondermiş. pıril pırıl genc bir siyasetçi. aslan parçası.
    3 -9 ... kingkong76
  4. 319.
    Meşhur Damat enişte dünür halkasının bir parçası.
    2 -1 ... atlant isten gelenadam
  5. 320.
    alışveriş listesinden ziyade emrindekileri boğaz tokluğuna çalıştırmasıylagündeme gelmeliydi aslında. asistanıylayazışmaları vardı. çalışanlarına acımıştım.
    yazık üstte de iki tane var.
    3 -1 ... sb has left the building
  6. 321.
    acayip gıcık kaptigim adam.
    bilmiyorum cok itici geliyor.
    yapamıyorum yüzüne bakamıyorum.
    o kadar itici.
    3 ... chocolatefish
  7. 322.
    aramız çok iyi hergün mesaj atıyor.
    5 ... adrian monk
  8. 323.
    Tek özelliği Tayyip in damadı olması. Tayyip in birşeyı olan herşey yalamaya çok müsait.
    4 -1 ... portatif
  9. 324.
    her gün mesaj atıyor bana aşıık oldı kesin.
    2 ... the judas kiss
  10. 325.
    amazondan gelen önemli evraklara bakılmaması talimatını veren kimse. Her gün sms atıyor benim vergilerimle.
    1 ... 81tw15e