bugün

reisin dünürü sadık albayrak'ın reisin partisinden istifa etmesi olayı. iş taht kavgası kan davasına dönüştü. (bkz: kabile devleti)

https://www.arti49.com/be...-istifa-etti-2347296h.htm
Dünürlerle bizde küstük sıkıntı yok alışır cumhurbaşkanımız.
devlete ucu dokunmadıkça istedikleri gibi at koşturur herkes.
albayrak ailesi için "winter is coming" sendromu olması muhtemeldir. akp den ayrılan mutlaka fetocu ilan ediliyor istatistiksel olarak. ahmet davutoğlu, ali babacan, melih gökçek, abdullah gül vs vs vs. parti içerisindeler iken hiç sıkıntı yok feto yok fetoculuk yok ama ayrılır ayrılmaz onlardan oldukları anlaşılıyor mutlaka.
berat albayrak'ın babası dediğiniz kişi islamcı kesimde ağırlığı olan birisi. sadık albayrak
bildiğim kadarı ile ak parti de herhangi bir görevi yada pozisyonu yok. hiç de olmadı. biraz atmasyon haber gibi geldi bana.
tayyip le arası açılmıştır vs bilemem ama
Üstüne bir de Damadın abisinin yönettiği Turkuaz medya hükümet sözcülüğü olan temel politikasını değiştirirse kriz sanılandan daha büyük demektir.
Bekliyoruz.
Albayrak medyasının kılışdar'ın konuşmasını neden kısmadan verdikleri anlaşıldı.

Gemi batıyor...
Kalitesiz bu insanlar. Kusura bakmasın bu lazlar böyle hep. Laz yazar lar kızacak şimdi. Bunlara hep sen sin , sensin diyeceksin. Bi kere olmaz , yanlis dedin mi daha tamam.
Aaa bu haberi yeni duydum. Ne oluyor acaba ? Kimse de bir açıklama yapmadı halen. Merakla bekliyoruz.
surlara açılan bir deliktir. giderek genişler ama adamın yaptığı da penaltı.
Babasınıda sevmem.
(bkz: sadık albayrak).
dünürün öpülesi götü karaysa sorunsalını akıllara getirmiştir.
"Seni hiç sevmiyorum, babanı da sevmezdim" vakasına yol açabilir.
aile şirketlerinde sıkça görülen durum. gelirler azalınca olur böyle şeyler.

ama sonuçta türkiye cumhuriyeti vatandaşları olarak bizlerin payı yüksek bu olayda, daha çok kazanıp daha çok vergi verseydik bu güzide aile paramızın paylaşımı yüzünden kötü olmayacaktı.
yürüyün seferoğulları.
ama siz dünürsünüz...