bugün

hangi başarıdan söz ediyoruz aq.
Birinin ona kızını vermesine.
olmamasına.
lmao
Kayınbabasına.
Maliyenin kendine göre kurulu bir düzeni var. Sistem tıkır tıkır işliyor. Fiyat ayarlama ve güncellemeler otomatik. Politika belli. Banka-faiz, kur-dolar, altın-piyasa, borsa-yabancı sermaye. Hiçbir şey bilmesen bile O kadar müsteşar ve bürokrat olsa emrinde maliye bakanlığı yaparsın. işletme iktisat maliye, biraz mürekkep yalayıp iş hayatı ve piyasa tecrüben de varsa Çok zor değil. Çünkü zaten ipler senin elinde değil. Ama çıksa deseler ki içişleri bakanı ol, olmam. Aklımı peynir ekmekle yemedim daha.
adam borçlu borçlu. başarısını sana bana borçlu. bana borçlu lan. bildiğin mecaz değil gerçek anlamda bana borçlu. sana da borçlu. kredi verdi şunu yaptı diyenler gelmeden; verdiği 1000 tl destekleri, sokağa çıkanlara kestiklerinden alıp verdiler. krediler desen zaten faiziyle ödeyeceğiz. kısaca sağ cebinden verip sol cebine geri istiyor. her türlü haklıyım. kısaca yazdım anlayan anlar anlamayan anlamak istemiyodur açıklamaya uğraşmam. kısaca sana bana borçlu. biraz da kayınbabasına. 50+1'e sesleniyorum iliğimi kemiğimi sömürdünüz gençliğim gitti şu ülkede.
her basarili erkegin arkasinda bir kadin vardir.
dolayisiyla esra erdogandir.
(bkz: Babanı seçemezsin ama kayınbabanı seçersin)
frikik veren slim fit gömleğine.tarz önemli
reisi cumhurumuzun damadı olmasına ve aklını 1 dolara satmamasina.
hangi başarısını?
Hovardalıktan mı bahsediyorsunuz?
Özge Ulusoya.
hangi konu da ki başarısını ?
Bunu google’a yazsan “bunu mu demek istediniz” yanıtını alırsınız.
kayınbabasına cevabına sahip sorucuktur. hayattaki en büyük ve tek başarısı zaten. adam büyük kızı ile evlendi tüm dünyalığını ( mevki makam para gelecek şan şöhret ) yaptı ya lan. biz bir kere evlenelim dedik 2.evin var mı araban var mı diye ahiret sorgusuna çekildik vermediler kızı. millet kız alıyor yanında dünyalığını veriyorlar. şans olacak şans..
özge ulusoy ve biricik kayınpederine.
Selçuk Bayraktar neye borçluysa ona.