1. 1.
    kral harekettir. herkes malı götürüyor ben mi düzelteceğim ekonomiyi demiş reis.

https://t24.com.tr/haber/...ldugu-ortaya-cikti,856718
    30 -2 ... eti cin baba
  2. 2.
    chp'lilerden yer kaldığına delalettir.
    6 -27 ... masklavi
  3. 3.
    Devletin mali deniz yemeyen kerizdir deyip arsalarına deniz getiriyorlar.
    8 ... atlant isten gelenadam
  4. 4.
    530 metrekare bahçem var, 21 metrekare bir konteryner kulübe koydum anında tepeme bindiler. Adamlar arazilerinin yanından kanal yapacaklar. Ne âlâ memleket.
    14 ... cokzararli
  5. 5.
    Yalan haber.
    1 -11 ... haylaz sirin
  6. 6.
    berat albayrak ın kanal güzergahından arazi alması

ah ulan ah....
    6 ... yoksun hala nerdesin mahmut
  7. 7.
    Adam daha önceden de oradan arazi almış. buralar değerlenir alayım demesinde de yanlış bir hareket yok. ayrıca albayraklar pek bilinmese de Tayyip Erdoğan'dan kat kat zengindir. ( WikiLeaks bölgelerine göre 8 milyar doları olan Tayyip Erdoğan'dan bahsediyoruz ) her ne kadar AKP ve tayfasını günahım kadar sevmesem de burada yanlış bir şey göremedim. siz Ankara'da yapılan iş merkezlerinin arazilerinin hangi CHP - AKP - bakanlar - oda başkanlarına ait olduğunu bilseniz sadece bizim gibi garibanların gururdan bahsettiğini göreceksiniz.
    3 -12 ... gulugulugulugulu
  8. 8.
    kendi akrabasının toprağı alınırken yabancıya gitmesin, vatan toprağını katarlılara satarken sorun yok, yabancı yatırım yapılıyor deniliyor.
    burdan çıkan tek sonuç var.
    kendi çıkarlarının vatan çıkarlarının kat kat önünde olduğu.
    9 ... girabic peter
  9. 9.
    Oh be ne güzel hayat arsalar değerlenmeden tapuları şimdiden toplamak lazım haklılar.
    1 ... kapkan
  10. 10.
    2 gün önce cumhurbaşkanının "parası olan arazi alır banane" açıklamasının üstüne "manidar" olmuştur.
    7 -1 ... mel mel bakan gibson