1. 1.
    reisin dünürü sadık albayrak'ın reisin partisinden istifa etmesi olayı. iş taht kavgası kan davasına dönüştü. (bkz: kabile devleti)

https://www.arti49.com/be...-istifa-etti-2347296h.htm
    14 -2 ... acilmayan eti puff paketi
  2. 2.
    Dünürlerle bizde küstük sıkıntı yok alışır cumhurbaşkanımız.
    14 -2 ... benimhalaumudumvar
  3. 3.
    devlete ucu dokunmadıkça istedikleri gibi at koşturur herkes.
    2 -1 ... hzpikachu
  4. 4.
    Dallas mısın mübarek.
    6 ... neredesinulankerkenez
  5. 5.
    Elalemin babası; cb'ye gider yapıyor(haber kaynağına göre) telefonunu açmadı diye partiden istifa ediyor, bizim rahmetli mabadına takmazdı beni.

içerledim vallaha.
    7 ... neredesinulankerkenez
  6. 6.
    Dünür biter mi canıııım. Daha Özdemir bayraktar var.

Türkiye siyaseti ilginç günler yaşıyor...
    4 ... uzay muhtari
  7. 7.
    albayrak ailesi için "winter is coming" sendromu olması muhtemeldir. akp den ayrılan mutlaka fetocu ilan ediliyor istatistiksel olarak. ahmet davutoğlu, ali babacan, melih gökçek, abdullah gül vs vs vs. parti içerisindeler iken hiç sıkıntı yok feto yok fetoculuk yok ama ayrılır ayrılmaz onlardan oldukları anlaşılıyor mutlaka.
    6 -1 ... mel mel bakan gibson
  8. 8.
    berat albayrak'ın babası dediğiniz kişi islamcı kesimde ağırlığı olan birisi. sadık albayrak
    bildiğim kadarı ile ak parti de herhangi bir görevi yada pozisyonu yok. hiç de olmadı. biraz atmasyon haber gibi geldi bana.
    tayyip le arası açılmıştır vs bilemem ama
    -3 ... little little man
  9. 9.
    Üstüne bir de Damadın abisinin yönettiği Turkuaz medya hükümet sözcülüğü olan temel politikasını değiştirirse kriz sanılandan daha büyük demektir.
    Bekliyoruz.
    1 ... yani herhalde sanirim galiba
  10. 10.
    Albayrak medyasının kılışdar'ın konuşmasını neden kısmadan verdikleri anlaşıldı.

Gemi batıyor...
    7 -2 ... rumeli71