1. 1.
    Evet bu insanı sırf sayın Erdoğan’ın damadı olduğundan dolayı acımasızca eleştiriyorlar; kariyer desen alası; eğitim dersen alası; karizma desen oda Mevcut;
    Ayrıca sayın berat Albayrak üzerinden sayın Erdoğan’a yüklenmeye çalışan sefil zihniyete şunu sormak istiyorum; sisin bir marketiniz veya şirketiniz olsa oğlunuz veya damadınız varken bir başkasına kasayı emanet eder misiniz? E tabiki damat oturacak kasaya:
    -10 ... 1protesto
  2. 2.
    (bkz: nepotizm)
    ... caranthir
  3. 3.
    Bütün alman basını. Hatta onunla da kalmıyor "şarlatan " -"aptalın teki " - "türkiye'yi batıran adam "falan diyolar.

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
    ... paganviodio
  4. 4.
    sırf bakan diye maliyeyi berat yönetiyor zannedilmesin. ülkemizde çok iyi ekonomistler, bürokratlar mevcut. yanı berat tek başına hareket etmiyor... o yüzden berat’a takılmayın o işin tamamen espirisi. ülke ekonomisi hakikaten kötü bile olsa bunda dünya üzerindeki ekonomik savaşın katkısı büyüktür. yakında siber savaşlar gerçekleşecek, bekliyorum.

beni yakında hükümet yandaşı sanacak arkadaşlara sesleniyorum, arkadaşlar derin devlet haberlere yansımaz araştırarak öğrenirsiniz.
    ... aferinspritee