bugün

kral harekettir. herkes malı götürüyor ben mi düzelteceğim ekonomiyi demiş reis.

https://t24.com.tr/haber/...ldugu-ortaya-cikti,856718
chp'lilerden yer kaldığına delalettir.
Devletin mali deniz yemeyen kerizdir deyip arsalarına deniz getiriyorlar.
530 metrekare bahçem var, 21 metrekare bir konteryner kulübe koydum anında tepeme bindiler. Adamlar arazilerinin yanından kanal yapacaklar. Ne âlâ memleket.
Yalan haber.
Adam daha önceden de oradan arazi almış. buralar değerlenir alayım demesinde de yanlış bir hareket yok. ayrıca albayraklar pek bilinmese de Tayyip Erdoğan'dan kat kat zengindir. ( WikiLeaks bölgelerine göre 8 milyar doları olan Tayyip Erdoğan'dan bahsediyoruz ) her ne kadar AKP ve tayfasını günahım kadar sevmesem de burada yanlış bir şey göremedim. siz Ankara'da yapılan iş merkezlerinin arazilerinin hangi CHP - AKP - bakanlar - oda başkanlarına ait olduğunu bilseniz sadece bizim gibi garibanların gururdan bahsettiğini göreceksiniz.
Oh be ne güzel hayat arsalar değerlenmeden tapuları şimdiden toplamak lazım haklılar.
2 gün önce cumhurbaşkanının "parası olan arazi alır banane" açıklamasının üstüne "manidar" olmuştur.
Bu sadece haberimiz olan.
Bal tutan parmağını yalamaz mu hiç...
hayır bir de gazete haberini yalanlamış, ama yalanlama açıklamasında gazete haber olarak ne verdiyse o var. yani evet 2012 yılında 13 dönem arsa aldım diyor.
Hobi bahçesi olarak kullanmak için almistir zamaninda, ne fesatsiniz, nerden Bilsin oraya Kanal yapilacagini de mi.
Bu da Kanal istanbul güzergahındaki arsaları Araplara satan CeHaPe'ye ve ismet inönü'ye kapak olsun...
Cumhuriyet gazetesinin iddiasına göre yazıyor haberde. Kesin bir delil yok. Atlamayın sazanlar. Yarın haberde eti cin baba nickli yazarın hayat kadını olduğu iddia edildi yazsalar yine böyle entry sırasına girer gibi sıraya mı gireceksiniz. Okuyun bi oğlum önce bi okuyun.
-edit- iddiayı araştırdım gerçekmiş alüminyum. Albayrak'ın avukatı açıklama yapmış.
Damadın suçu yok, kanal oradan geçiyor. Tamamen tesadüffff.
fakir aç beş parasız fakirlere dert olan durumdur. lan olm oralardan arazi almaktan kolay ne var lan ucun sizde gidin alın aq. evet..
Uyan artık halkim, gor bunları, bunlar ceplerini doldurmak için gelmisler, vatan millet, din Iman diyip parayı goturuyorlar. Onların ogullari șehadet șerbetini icmiyor.
Bu durumda damat cehapeli oluyor.
Bakın burası çokomelli!
tamam kinaye yapıyorsunuz ama bakın bu haberin gerçek olduğunu öğrenirsem yemin ederim 70 milyonu öldürürüm. ankara akıllı olsun.
çok ilginç gerçektir.bir devlet bahçeli yorumu ile başlık altında benden önce yazılan (bkz: 31 giri)
damat işi biliyor.
ileri görüşlülüktür. Hem de baya ileri.
Böyle insanlara sahip bir ülkeye müstehak olay.
Allah, kitap, peygamber, ümmet len!
bu habere mahkeme yasağı gelmiş galiba, haberi yapan muhabirede soruşturma açılmış.
işte buradan bu haberin ne kadar 'yalan' olduğu anlaşılıyor.