bugün

Ayagini da kaydiracak yakinda at fava bekle.
Kibir öyle bir dağdır ki onu gönülden söküp atmak iğneyle kuyu kazmak kadar zordur. --imam şeyh şamil-- (k.s.)
taht kavgaları.
omuz omuza güçlü bir türkiye için haydi türkiye!!

#omuzunomuzumadegdigizaman
sanırım Berat kafasını hafif yana eğdiği sırada küfür ediyor.
omuzu atan sülümandır. sonrasında sırıtmış, berat ise durumdan hoşlanmamıştır.

(bkz: yüzüğümü taktırtmayın ulan bana)
Nedense albayraka hiç kanım ısınmadı.

Sevmiyorum bu adami.
omuz ne aq? evladın içinden geçmiş.
akşam recep bubasına sölesin.
Osmanlı döneminde birbirinin ayağını kaydırmaya çalışan paşaları hatırlatan olay.
Bence samimi şekilde atmış süt çoçuğu hoşlanmamış.
Süleymana üç vakte kadar yol mu göründü ney.
ellemesin kimse kozlarini paylassin aslan parcalari * kavga ciksa bilal berata dalar mevzuyu anlayamayip.
cehape zihniyetinin büyüttüğü olaydır. fitne saçmayın.
Süleyman soylu beyfendi ile yürümek demek derin mutabakata işarettir.
Sayın soylu azledilmez kendisi bırakır.
(bkz: s2cem şimdi belasını bakışı)
esasen süleyman soylu'nun omuz atması. çevredeki kameraların varlığı biliniyor, bakın biz eğlenip gülüyoruz, dolar beş lira olmuşsa ne olmuş? neşemiz yerinde tavrı bu.

gerçi fetö mazisi belli, pkk ile masaya oturmuş hukümetin mensubu olup, abd'ye gitse tutuklanacak birinin neşeli olabileceğine ihtimal vermiyorum.
Lisede üst sınıftaki bir kızın yanımdan geçerken bana omuz atmaya çalışmasını ve benim refleks olarak omzumu geriye çekmemle ıskalamasını ve yere düşmesini hatırlatmıştır. ilginç bir şekilde aynı kız, niye yapıyordu bilmiyorum ama her yanımdan geçişte bunu yapıyordu, omuz atıyordu ve artık o kadar ustalaşmıştım ki, bir yandan yanımdaki kişiyle sohbet ediyordum bir yandan o kızın attığı omza karşılık, kendi omzumu geriye çeviriyordum ve hiç istifimi bozmadan yoluma devam ediyordum. O da her seferinde ıskalayıp sendeliyordu.
(bkz: esnek olmanın avantajları)
Bu videoda omuz atılan kişiye de biraz esneklik çalışmasını tavsiye ediyorum.
Bu videoda omuz atanın kişiliği hakkında fikrim yok; Ama bana omuz atan kişi, bıçakla insan yaralamışlığı olan, vukuatları bol ve zihinsel engelli raporu olduğu için hocaların bile bir şey yapamadığı bir kızdı. Hocalar da çok şikayet ediyordu: "onun bu okulda değil, kaynaştırmalı eğitimde okuması gerekiyor." Diyordu. Yani can güvenliği bile olmayan, hayatımızı tehdit eden bu eğitim sisteminde canlı kalabilmişiz, büyük başarı. Kurtlar sofrasında kendi can güvenliğimizi kendimiz sağladık; Sırf o şartlarda canlı kalabildiğimiz için bile bize ödül vermeliler.
ikiside RTE ye gider.

S.s : ilk o başlattı ilerden gelirken bana ters ters baktı
B.a: babacim ben kenardan giderken üstüme geldi.
S.s: hayır abi ben ona güldüm slm verecektim küfür ederek geldi.
B.a: baba omuzum ağrıyor çıkabilir miyim
S.s: yalan söyleme hızlı çarpmadim
B.a: çarptı baba hatta çarpmanın şiddetinden yüzüğüm düştü kayboldu.
S.s : abi bu bizi sizi babama söylerim diye hep tehdit ediyor.

RTE: çıkın ikinizde disari bir daha kavga edin ikinizide ben doverim
pireyi deve yapan muhalefetin gördüğüdür.
senin ne bok olduğunu biliyorum gözüm üstünde gülüşü değil mi lan o gülüş.

ben o sırıtışı iyi bilirim.
(bkz: meşazını aldım kardeşim)
hasbelkader allah korusun CB 'nına bir şey olsa, bunların her biri bir beylik ilan edip taht kavgası yaparlar kesin.
mahalle arasında olunca ergen diyoruz, ama bakanlar yapınca ne diyeceğiz.
bunlar birbirlerine bakanlar kurulunda falan laf sokuyordur kesin.
fetret devri geldi aklıma birden.
Şaşkınlık içerisindeyim. T.C'nin iki bakanının bu şekilde seviyesiz atışmalara girebileceğine inanmıyorum.

Şaka lan. Bol küfürlü ergen adana repçileri gibi maykrofonu alıp birbirlerine saydırsalar bile şaşırmam.
Taht kavgalarının başladığını gösteren olaydır.
olsa olsa bir liseli ergen zekasına sahip birinin

damat ferit paşa ya haraaaket çekmesi.