bugün

(bkz: yetmez ama evet)
Daha da yükselmesi lazım.

Dizelle arasında en az 1 TL fark olması lazım. Ben tüm olumsuzluklarina rağmen, tasarruf amacli düşük motorlu dizel kullanayim, bir de benzincilerle aynı parayı odeyim.

Arttırın acimayin bunlara.
Ak partinin bir hizmetidir. Kazaları önlemek için böyle bir hizmehshshshsh
henüz daha fragmandır.

(bkz: yetmez ama evet)
(bkz: onlar konuşur ak parti yapar)
krdşm benzin fiyatını dşrr msn?
Harbiden nereye kadar gidecek merak ediyorum?
chp iktidar olsaydı 7.5 tl olmuştu.
birde söyleniyorlar.
(bkz: ama yol yaptı)
2016 yılının haziran ayında 4.40 dan aldığım benzindir.. Enflasyonun tek haneli olduğu ülkemizde maaşıma yapılan %3 zammı , benzin zammıyla geri almış oluyorlar zaten
az bile. eşek olana semer vurmak vaciptir.
araç sahibi olmaktan soğutan durum.
Araba almak gene yattı dedirtir.
(bkz: enflasyon yükselmesi)
iyi ucuzlamaş daha dün 5.35 di .
Ailem sırf bu yüzden ehliyet kursuna yazdırmıyor beni. Ehliyeti alınca araba da isterim diye. Lanet olası benzin fiyatları.
çok az olmuş derhal bu gece düzeltip 6 lira yapsınlar.

adamlar yol yabdı.
ve buna rağmen ülkemizde 24 milyon motorlu aracın yollarda gezinmesi, trafik çilesi, diye devame den durum.
lan oğlum bu kadar koyuyor bu benzin fiyatı da bu trafikte durum neden bu halde. yollarda park etmeye yer bulamıyoruz, aylık-yıllık araç satışları almış başını gitmiş, neredeyse 3 kişiye bir araba düşüyor.

almayın lan 1 hafta benzin. almayın. hem söylenip hem de şakır şakır tüketmek neyin nesi.
6 liraya düzlesinler. böyle küsuratlar hoş olmuyor.
ama dolar düştü değil mi. 10 kuruş zam yiyip 5 kuruş indirime sevinen tek milletiz sanırım
1 ay içinde 60 bin araba satılıyor demek millet zengin diyenler bi sikimden haberi olmayan adamlar. Türkiye de şirketlere yönelik filo kiralama yapan kafa firmalar var. Derindere-intercity-europcar-garenta-teb filo-garanti filo gibi... Bu adamlar her ay toplu araç alır. Öyleki europcar ın türkiye distribütörü zaten büyük bir otomotivci ve her ay kendi otomotiv şirketinden kiralama şirketine araç satar.

Ağzınızı değil zihninizi açın! Türkiye ve halkı ağır bir ekonomik buhran içinde.