bugün

piyasalar canlanıyor. son çeyreğe kalkınarak giriyoruz allahın izniyle. yalnız fırsatçılarla mücadele etmek daha da zor olacak. dolar düştüğü halde indirime gitmeyen fırsatçılar var sıra onlara da gelecek.

https://www.google.com.tr...inde-17-kurus-indirim/amp
“Ahahahahaha ne oldu geziciler”

Diye entry bekliyorum.

Kapasite bu çünkü...
sabah sabah güzel bir haberdir. mücadele kısmını destekliyorum bir muhalif olarak ancak sadece vatandaşa yüklemesinler bunu. iktidar veya muhalefet fark etmeksizin milletvekilleri maaşlarından feragat etsin mesela. mesela cumhurbaşkanı ödeneğini "birkaç milyar" liracık azaltsın. uçak sayısı 8 tane olmasın 3 tane olsun. sarayın elektrikleri günde 2-3 saat kapatılsın mesela. diyanet aynı şekilde har vurup harman savurmasın paraları bol bol diye. mücadelenin adı "top yekün mücadele" değil mi ? neden sadece vatandaş veya sermaye sahiplerinden bekleniyor bu mücadele. devletin kendi harcadığı parayı kısması lazım.
Mazot kör ibo'nun yetim piçi midir diye düşündüren indirimdir.
Hani mazota indirim bu ülkede sermayesi mazot olan bir çok iş kolu var mazot yetim mi öksüz mü onun indirimi nerde.
sen maaşınla kaç litre alabiliyorsun? o maaşıyla kaç litre alabiliyor? asıl mesele bu.
güncel Önemli Başlıklar