1. 1.
  bundan sonraki secimde benzine ciddi indirim yapabilecegine inandigim partiye oy vermemi saglayan olus. simdiki hukumet bu konuda bisiler yaparsa bircok kisinin sempatisini kazanacaktir. ama pekde oyle gozukmuyor. surekli zam geliyor. artik koyun olmak istemiyorum. artik dunyanin en pahali benzinini kullanmak istemiyorum. bisiler yapin yaw %67 vergi mi olur. *
  ... tibelad
 2. 2.
  bir haftadır zam haberi gelmedi korku içinde ne zaman gelecek diye bekliyoruz.Elin fransızı karavanla dünyayı dolaşmış.Türkiye den aklında kala kala benzin fiyatı kalmış. Ayıptır artık
  ... kucukkurbagaminikkurbaga
 3. 3.
  türkiye'nin ayda bir iki kere duymazsa kendine gelemediği şeydir. ayrıca yapılan son zamdan sonra şöyle bir şey olması muhtemel:
  --spoiler--
  düğünlerde altın, para yerine filan litre hesabından benzin takılsın.
  --spoiler--
  ... amaniee
 4. 4.
  koyunlar sağolsun .
  4 ... klauss
 5. 5.
  --spoiler--
  zamların delirttiğine en güzel örnek "benzinin litresi 4 lira oldu" diyen muhabire "ben hep 100 liralık alıyom" diyen vatandaş olabilir.
  --spoiler--
  ... vivienne
 6. 6.
  buna yalan diyenin allah belasını versindir.

  (bkz: durmak yok yola devam)
  1 ... klauss
 7. 7.
  (bkz: chp trolleri iş başında)

  dünyada varil fiyatları uçarken sadece vaad eden bir adama inanmamızı isteyen geri kafalı insanların sürekli sulandırdıkları konu.

  sırf bu sallama söylemlerden dolayı akp seçmeninin büyük bir kısmı vergiyi hiç düşünmüyor.

  buda akp nin işine geliyor.

  (bkz: mazot 1 5 tl olacak) tabi yersen.
  -4 ... menntre
 8. 8.
  1 kuruş indirim yapılıp üstüne katları eklenerek insanları sakinleştirebileceğini düşünen guruhun fiyatları aşağıya çekemediği halkın başını ağrıtan zamlar silsilesi.
  1 ... hybid
 9. 9.
  türkiye'deki en ciddi problem.
  ... ufktt
 10. 10.
  artık yapılmadığında, bünyeleri rahatsız eden zamdır. Bugün yapıldığını duydum, oh be rahatladım....Kaç gündür bi huzursuzdum....Ohhh!!

  (bkz: alışmış kudurmuştan beterdir)
  1 ... pucca