bugün

Sakin ve Soğuk karakter rollerinin kadını.
bu kadının omuz başları çok güzel...
böylesini başka kimsede görmedim, o açı çok tahrik edici...
ulan kadinda nasil ego olsun? herkes kadini suratsiz fikret olarak biliyor.
yaprak dökümünün ablası.
Yaprak dökümü Fikret. Necati de olabilir emin değilim.
gökten 3 elma düştü filminde kucakta hoplamış, duvardan duvara vurularak şey yapılmıştır.
süper baba zamanı çok güzeldi. bakmalara doyamazdık ama yıllar onu çok çabuk harcadı. neyse bülent emin yarar düşünsün bize ne *
Başıma bir şey gelmeyecekse güzel olduğunu düşünmediğim bir oyuncudur. Oyunculuğuna gelirsek evet donuk insan rolünü çok güzel yapıyor çünkü bakışları donuk. Hep de o tarz insanları canlandırıyor tv ekranında zaten. Ortada abartılacak bir şey göremiyorum kısacası.
Başarılı bir oyuncu. Kendisini süper baba Dizisiyle tanımıştık.
yıllar önce süper baba'da oynamıştı. hatta fiko buna aşık olmuştu.
rol aldığı son dizideki (bkz: kadın) rolüyle yaprak dökümündeki fikreti hatırlatan oyuncu; sanki o rolden biraz esinlenmiş gibi. yine de tiyatroculuğunu konuşturuyor elbette, sahip olduğumuz değerlerden biridir.
görsel
hala gideri vardır. milf kategorisinde. aynen.
bülent emin yarar ın eşidir.
minik ada'nın güzel annesi. yıllardır aşkından ölüp bittiğim kadın. olur da bir gün boşanır diye ben evlenmiyorum. şaka lan şaka allah mesut bahtiyar etsin. muazzam güzel kadın.
Gökten 3 elma düştü sahnesinde şaşırtıcı ama güzel bir performans sergilemiş olan oyuncudur.

Yaprak dökümündeki sakin ve soğuk fikretten öyle bir performans beklemezdim.

Resmen 8.2'lik deprem yarattı.salonda inmedik eşya bırakmadı.tabi.
süper baba.

görsel
gökten 3 elma düştü filmindeki cesur sahneleriyle hafızamda yer edinen oyuncu.
Başı sağolsun kendisinin.
65 yaşındaki annesi vefat etmiş.

http://www.posta.com.tr/s...n-aci-gunu-haberi-1223769
Çok güzel ve çekici bir kadındır.
Evleneceksem bunun gibi biriyle evlenmeliyim. Yoksa belli bir süreden sonra sıkıcı ve sıradan bir hayatım olur gibi geliyor.
Gokten uc elma dustu filminde goguslerini acmistir. Buna sanatci ruhu demek sacmaliktir . para ugruna sonucta.
iz tv'de yayınlanan farklı rotalar belgeselinde avignon tiyatro festivali'ni anlatan oyuncu.
ülkemizde nadir olan doğru sanat ve sanatçı olayını yaşayan kadındır. mütevazidir. uç rollerin altından kalkmaz, uçar. değerlidir. en sevdiğim ise süper baba dizisindeki halidir.
eğitimini ingiltere'de almış yaşına rağmen hala güzel olan oyuncu.
güncel Önemli Başlıklar