bugün

Önüne geleni jüri diye getirip koymuşlar. Evet.
ilk defa su an izliyorum, ne garip tipler var amina koyayim. bir tane uzayli tipli kadin var, tamam kardesim kimsenin kiligina kiyafetine karismiyoruz da musamereden cikmis gibi bu nedir. yalniz burada bir tane afro turk var, kendisi felaket guzel geldi gozume. su yaz aksami olsa da yesek be.
ilk defa dün gece televizyonda gördüğüm ve annemle beraber izledikten sonra bana 2000'lerin başını hatırlatan, çocukluğuma götüren, havasını çok sevdiğim yarışma.
100 kişilik jürinin içinde hüseyin kağıt'tan hepsisiz gülçin'e, birce akalay'dan melihat gülses'e kadar herkes var. Formatı çok beğendim lakin herkes gibi ben de o jüriye para nasıl dayanıyor bunu dünden beri düşünüyorum. Favorim ise yarışmayı büyük ihtimal kazanacak olan eftalya. Eyvanına vardım'ı o kadar büyük bir keyifle dinledim ki...
100 jüri.
jüri üyelerinin çoğu ve sunucusu lut kavmindendir.
Çağatay akman ve birce akalay'ın jüri olduğu ses yarışmasının içine sıçarım ben.
Önüne geleni juri aldıkları yarışma.
yeni şarkı yarışması. kanal d'de yayınlanacakmış. başka bir yabancı formatın türkiye uyarlaması olduğu anlaşılıyor haber metninden.
sunucusu ve jüri üyeleri de beli olmuş.
kaynak şurası: https://medyanoz.org/Habe...E-JURI-UYELERI-BELLI-OLDU

ben başarılı olacağını sanmıyorum. 100 kişilik jüriye akıtılan para da israf olur gibi.