bugün

şefkate ,ilgiye muhtaç yazarın baskıcı haykırışı
içinden böyle bir his geçmeyenin anormal olmasından şüphe edilen ama her an bu hisle yaşayanların da manyak statusune sokuldugu duygu durumunu belirten cümle...
(bkz: bunlar reklam kokan hareketler)
hakettigi yerde olmayan yazarın canhırash feryadı (bkz: yenicem seni sozluk) (bkz: sen buyuksun ama ben senden daha buyuk olucam sozluk)
aslında burada yazarın kendi nicki ile ya da dolaylı olarak bir yerlerde adının anılması süper motive edici bir durumdur. insan birilerinin ilgisini çekmeyi başarmış, kimi kesimlerce tanınmasa da sevilmiş hisseder kendini. ve yazara ait her girilen cümle içten içe hepimizin de hoşuna gider
ama
durun bir dakika *
(bkz: lan mı)
(bkz: canın sağolsun)

yok kurtulamıyorum bu meret laftan...affedin *
yazarın ilgi çekmek istemesi normal karşılanır ancak durumun vahametini insanın gözüne sokucak şekilde feryat figan ederek bildirmesi sözlük raconlarına ters düşebilir....
klasik ilgisizlikten bunalan yazar serzeni$i olarak algılanıp fazla uzerinde durulmamalıdır..
(bkz: sevgili yazarlar benim hakkımda beyan vermenizi mümkünse rica edebilir miyim)
çok şık durdu. yanlız biraz ibnemsi be...
gerçekliğini sorgulayan yazarın sitemi.
öyle ya, esamenizin okunmadığı yerde gerçekten var olduğunuza inanmak fazlasıyla romantik bir düşünce diil mi..
ilerlemiş bir vakaadır. örnekteki çaylak yazarımızın usta yazarlar arasında kendini ezilmiş ve varlığından habersiz hissetmesi sonucu gözü dönerek sarf ettiği cümleciktir kendileri.
her gün yeni bir entry giriyor
bilmem o kendini ne sanıyor
kararlıyım ona yazmamaya
tak dedi artık canıma
(bkz: yok artık ali sami)
sözlü olarak ifade etmek dışında sinir bozucu başlık açarak yapılma şekli de vardır.
her yazarın başlarda önemseyip içinden geçirdiği bi duygunun kaba bi biçimde dışa vurumu. oysaki hiç bu yollara başvurmayıp kendi işini kendi halleden sorumluluk sahibi(??) yazarlar da vardır sözlükte. (bkz: salvatore di stefano2)
hiç nick altı entrysi olmayan, ve bu nedenle artık sinir & sıkıntıdan patlama raddesine gelmiş bir kişinin söyleyebileceği tepki tümcesi.
(bkz: hakkımda kötü bişey yazmayın başka ihsan istemez)
popülaritesi düşmüş, yazdıklarıyla değil şebeklikleriyle ün salan yazar serzenişi.. yazık lan acıdım şimdi..

(bkz: vurun kahpeye)

(bkz: ölmüş durun)

(bkz: ölmemiş vurun)
benimle ilgili bir entry girenin kırk ışık yılı kölesi olurum.
orhan pamık mı olmam lazım. zirveye gelip simit mi yemem lazım. halı saha maçında gol mü atmam lazım. herşeye razıyım lan. benimde egomu okşayın , bu beynin kıvrımlarının oluşması için kaç sene geçti biliyormusunuz. bir aktif matkap kolay yetişmiyor.
(bkz: harbiden girin lan artık)*
lan mı?
canın sağ olsun.

(bkz: başbakanın ve çifçinin öğrettikleri)
-benimle ilgili entry gir lan
+hösstt ağır ol! sana burdan başka bişe girerim görürsün lanı!!
-pardon abi kafam dalgın ondan öyle şeyttirdim. zahmet olmassa benimle ilgili entry girermisin?
+tabi canım. entry senin köpeğin olsun bee.du giriom hemen.
hani bana hani bana dedirtebilcek eylem.
-benimle ilgili entry girin laaaaaan! offf ulaaaann offf!!!!
+bağırma lan, bağırmaa!...söyle şimdi.
-girmiyorlar babaaaaaaaa...
+ne girmiyorlar oğlum, saroş musun sen bakim?
-entry girmiyolaaaar babaaaaa entryyyy...oooff...
+entry ne lan eşeksıpası, git yüzünü yıka bakim.
-girdiii girddiiiiiğğğğ....
+yat zıbar len. girdiymiş.
cool adamın düstur edindiği söylem. iyi veya kötü farketmez. hatta kötü olması daha çok hoşuna gidiyor gibi*...
(bkz: hassiktir lan)
(bkz: senin için öyle böyle diyorlar)
güncel Önemli Başlıklar