bugün

çünkü askerlik zorunluydu. çünkü bu kirli savaşa karşı çıkanı askerde sürüm sürüm süründürürlerdi, aile çevresinde "senin oğlun hainmiş!" diye aşağılıkça yaftalarlardı.

keşke canlansalar da bu gençler, bu söz üzerine iki çift laf etseler.
"gençliğimi, hayatımı çaldınız!" diye haykırabilseler.
gencecik çocukları kandırıp ellerine silahlarla devrim diye dağlara yollayan, biz ezildik, biz sömürüldük edebiyatı ile silah kullanmayı meşru kılan adamların utanmadan "bu savaş kirli karşı çıkanı sürüm sürüm süründürüyorlar" dediği! şehitlerin hatıralarına saygı duymadığı onların adına iğrenç ideolojisini kullandığını gördüğümüz olaydır.

hayvan gibi komando taburunda 12 ay askerlik yaptım 6 tane daha komando taburundan askerlerle sohbet ettim bir tanesi'de demedi-ki arkadaşım biz niye buradayız.

300 tane devrem olan asker vardı çoğu ile muhabbetim iyiydi biride "biz burada ne yapıyoruz aga" demedi. biz savaşıyoruz biz memnunuz kardeşim!

benim vücudum demiyoruz vatan için ölüyoruz kıymetini bilin derdi o şehitler. saçma sapan siyasi çıkarlarınızla şehitlerin hatıralarından nemalanıp durmayın!
vücut gelip geçici bir şeydir. ortalama 70 yıllık bir ömrün ardından toprak olup gider. ancak yurt, ideal, şeref, namus, budun: bunlar ise uğruna vücutlar feda edilerek ölümsüzleştirilen şeylerdir. vücut, ölümlüdür. vatan, ölümsüzdür. tabi vatan, yurt gibi kelimelerin anlamını kavrayamamış bazı kanı bozuklar, yurt için hayatını feda etmenin manasını da kavrayamayacaklardır. onlar için; köpek gibi bar köşelerinde yaşamak, her gece başka bir kadınla yatmak, veya kıçını sandalyeden kaldırmadan internetten ahkâm kesmek, yurt için ölmekten daha değerlidir. atalarımızın dediği gibi: "ya sütü bozuktan ya kanı bozuktan korkacaksın". ben korkmuyorum, adeta tiksiniyorum. vatan müdafaasını kirli bir savaş olarak gören kanı bozuk itlerden tiksiniyorum. bize askerlerimizi şehit eden teröristlerden daha zararlı olduklarını düşünüyorum. bu yüzden ortadan kaldırılmalarını istiyorum. çünkü bu tiplerle artık aynı ülkede yaşamak istemiyorum.
iffetli bir anneden, namuslu bir babadan dogdular, vatan için gözünü kırpmadan şehid oldular.

bu ülkeyi bölerim diye ümid edenler yanılıyor, türk milleti vatanını bugün bile kanla suluyor.
bu vatanı çok sevdiler, kendilerini düşünmediler, önce vatan dediler.

benim vücudum benim kararım demediler, allah rızasını gözettiler, biz rahatça yaşayalım diye şehit oldular.

geride bıraktıkları eş, çocuk, sevgili, akraba, anne, babayı bu vatana emanet ettiler.

uzun lafın kısası; adam gibi adamdılar. mekanları cennet olsun.
Keşke "benim vücudum" deselerdi. Keşke ölmeselerdi. Keşke pisi pisine ölmek istemiyoruz, bazı "orospu çocukları"nın kanımız üzerinden siyaset yapmasını istemiyoruz deselerdi. Keşke bundan sonraki şehit adayı olan vatan evlatları bunları diyebilse de bu kan kokan siyasetten kurtulabilsek.
herkes memlekette saçma sapan işlerle uğraşsın, o ötekinin saçıyla biri başkasının kıçıyla ugraşsın!
görmediğimiz o dağlarda g3 mermileri ve kanla yazılan bir hikaye var.
şehidimin anasından babasından başka kimsenin umrunda değil. amk ben böyle işin
güncel Önemli Başlıklar