1. 1.
    ilgi çekebilemek adına yapmayacağı şey olmayan, kızlı-erkekli başlıklarda "allah kitap çarpsın ki ben bir karıyım" şeklinde entryler yazan, dile gelmiş, ruh ve beden sahibi olmuş süt ve süt ürünleridir. insanların duygu, düşünce ve tecrübeleriyle ön plana çıktığı bir mecrada, kimseye verebilecek bir şeyleri olmadığı için böyle yöntemlere başvururlar.
    11 -8 ... bize de mi caylak
  2. 2.
    bir tane bile en beğenilmeyen entryleri yoktur, enteresandır. ilgi için yapmadığı kalmıyor bazılarının. artı için her şeyi verir tipler. seksist başlıklarla bir yere gelmeye çalışıyorlar.

içinden geldiği gibi yazanları tenzih ederim.
    4 -1 ... nattleite
  3. 3.
    (bkz: böyle düşüyor mu kanka)
    4 -2 ... bize de mi caylak
  4. 4.
    kızım ama bunu genelde belirtmem yani neden kızlara böylesine nefret kusuyorsunuz anlamış değilim.
    3 -3 ... the unlucky irish clover
  5. 5.
    bir kadın olarak haklı bulduğum durumdur.
    not: vajinam var.
    1 ... bize de mi caylak
  6. 6.
    Vajinasızlık çeken bazı bünyeleri kudurtan peynir kıvamında taşlardır.
    Selam ve yalarin ile.
    1 ... xyclonb
  7. 7.
    onlar genelde fake oluyorlar. hatta şöyle yönlerdiriyim:

(bkz: sözlükte kız olmadığı gerçeği)
    2 -1 ... tukeneceiz
  8. 8.
    bir de utanmadan benim vajinam benim kararım derler. yazık.
    1 -1 ... true
  9. 8.
    ya allah kitap muhammeeed ra odin zeus aşkına, bana neden profilinde biscolota erkeği fotoğrafı var açıklar mısın çok sevgili aziz mümin din kardeşim?

insanların cinsiyetlerini belli etmesi kadar doğal bir şey olamaz. burayı hala bilgi birikim paylaşılan bir yer sanıyor. ekşiye gel diyeceğim, orada da sıradadır amk. fotoğrafımı kaldırsam profilime dahi bakmadan kız diye yürüyenler oluyor. fotoğraf koyuyorum, eşcinseller yazıyor. normal bir şeyler koyuyorum yine ortalık karışıyor. böyle bir yerde neyin atarı gideri bu

entelektüel, ekmek gibi, nimet gibi olan kısları tenzih ederim efendim.
    7 -1 ... t i b b
  10. 9.
    benim vajinam var tadında entry giren kaşarlar
    2 ... bize de mi caylak