bugün

maalesef artık kızların büyük bir çoğunluğunun istedikleri olmayınca, sinirlendiklerinde ya da fikir ayrılığı tartışmalarında dayandığı dağ gibi bir duvar cümlesi.
El cevap mahiyetinde.
görsel
erkeklerin onlar için koşulsuz bir çok şeyi yapmasının, hayır cevabına alışık olmayışlarının sebebinin kişilik ve zekalarında saklı olduğunu düşünen kızların aslında bildiği üzre yapılanların tek sebebi 'o' dur. göklerin ve yerin tüm hazinelerinin anahtarları o'nun elindedir, rızkı dilediğine açarak bol verir, dilediğine de kısarak ölçüyle verir. kızların birbirleriyle rekabetinin, pek fazla anlaşamamalarının sebebi de en büyük güçlerinin tüm hemcinslerinde de olması ve gücü paylaşmak istememeleridir.
altın top koleksiyonu yapan messi de bile bulunmayan özgüveni barındıran bir dişinin beyanatı.
niyeyse birden aklıma geldi yazayım dedim: dünya kadar malın olacağına...
Anladın sen onu...
(bkz: Yarak afedersin)
I am hacı şakir diye cevap ver hacı. Bak neler oluyo sonra.
Maglesef memleketteki abaza popülasyonunun fazla olmasındandır.
tüm erkekler bi silkinip kendimize gelme zamanımız gelmedi mi ?
kadınlara resmen sosyal hayatın egemenliğini gümüş tepsiyle sunuyoruz...
ne ara bu noktaya gelindi acaba...
Finansal köle tabiri ile bu akım başlamıştır, silkinmesi gereken erkekler vardır, ateş olmayan yerden duman çıkmıyor.
şurda toplu isyan başlatsak, bütün erkekler örgütlensek... bir hareketleriyle tüm örgüt yapilanmasını çokertirler. çok sinir bozucu.
şurda toplu isyan başlatsak, bütün erkekler örgütlensek... bir hareketleriyle tüm örgüt yapilanmasını çokertirler. çok sinir bozucu.
Teorik olarak 100 gram bir et parçası işe yaramasa gerek
Ancak pratik olarak çok kapı açıyor. Milyoner bir adamı veya bir profesörü bile yoldan çıkarıp deli gibi peşinden sürükleyebiliyor.
Bence asıl sorun erkekler olarak bizim zihinlerimizde.
Bu kadar değer vermemeli, bu kadar azgın olmamalıyız.
Mk adam kardeşine 50 tl vermiyor. Bir karıya daire parası yediriyor bir a.. uğruna. Biz erkekler zihinsel olarak kendimizi geliştirmedikçe kadın sömürüsü bitmez
Vajina avcısı.

Diye cevap verilesi bir soru. Benim açımdan tam cevap bu.
bu cevaba neden olan soruyu daha çok merak ettiren söylemdir.
bu lafın altında kalan erkek değildir. lgbt üyesidir.
sikicisiyim diyerek teklif edilebilir.
amı olan haklıdır kusura bakmayın askjdbkas.
(bkz: Benjamin var sen kimsin)
Kız bakışı.
Kadınım ben kadın diye havlarken gözlerini pörtleten ve aynı esnada karşısındaki dayıya küfür eden “gadın” videosunu akla getiren söylemdir.
Ama insan olamamışsın diye karşılık verilir.ewed
sinirli bir kadının tartıştığı erkeğe serzenişidir.
"Benim de penisim var" şeklinde karşılık vererek tanışma sağlanmış olur. Aslında kuku ve pipi dense daha bi sempatik oluyor.

t: birbirini tanımayan iki kişinin cinsel organlar yoluyla tanışması.