1. 1.
    twitter'da bir ak trol'ün sıçmığıdır.

sözlük yazarı bütün arkadaşlarım bütün olaylara mümkün olduğunca sınırsız bir özgürlük penceresinden baktığımı bilir. ama bir insanın bir insanı rızası dahilinde duvardan duvara vurması özgürlük kapsamında değerlendirilemez.
    hukukta her türlü cezai müeyidesi vardır ve olmalıdır.
    aynı zamanda böyle bir duruma rıza gösteren kişiyi yakınları hakim kararıyla bir pskiyatri kliniğine yatırabilir.
    2 -3 ... memosh usta
  2. 2.
    ben harama uçkur çözebilen tıynette biri olduğumdan bu söz beni ziyadesiyle üzmüş durumda.
    1 ... narcissistic
  3. 3.
    bu tür insanları kutuplaştıran troll hesaplara itibar etmeyin. halkın belirli bir kesimini düşman göstermeye çalışan ezikler bunlar.
    3 -1 ... cilveli ahmet hoca
  4. 4.
    demek ki ak trollerin fantezisi böyle. herkesin fantezisine saygı duymak gerekiyor. duvardan duvara vura vura fantezi yaptıkları için çocukları da beyinsiz oluyor.
    -4 ... bay efendi
  5. 5.
    benim helalim beni duvardan duvara vurabilir
    https://twitter.com/YARAD...tatus/1058726219267612672
    ... jimmy tudeski
  6. 6.
    Hashtag diriliş yazarak hata etmiştir. Halbuse titretiş yazsa daha iyi.
    1 ... serdarsl06
  7. 7.
    feyk açılan, dikkat çekmek isteyen hesaplardan bir diğeri. hala şunlara düşen var mı amk.
    1 -2 ... marul roka ve kadin
  8. 8.
    Cinsel başlık sanıp duyar kasmaya geldim,arkama baka baka gidiyorum.

T:bir beyan,tu desturluk.
    3 ... kitsune youkai
  9. 9.
    Ak çomarların hepsinin böyle fantazisi vardır.
    1 -2 ... bay efendi
  10. 10.
    Seneler önce kızın biri iş yerinde bir gün böyle bir şey demişti.
    "Biri beni bir duvardan alıp ötekine yapıştırsın, ordan alıp diğerine yapıştırsın öf çok bunaldım" bu nasıl bir ruh hali hâlâ anlamamışım bunu anladım.
    Millette nasıl bir hayal gücü var azizim. Nefesim kesildi. Ben direk kafamı çarparım. Hastanede sonlanır fantezi. Herifin terk etmesi de cabası.
    -2 ... thelma