1. 1.
  alkolün etkisiyle kendinden geçmiş, ne dediğini bilmeyen komşudur. başlığı hikaye olarak niteleyenleriniz olabilir anlarım, saygı da duyarım. zira böyle bir söz sarf etmek bir erkek için neredeyse imkansız gibi bir şey.

  bir komşum var, iyi bir arkadaş. arada bir karşılaştığımızda hal hatır eder, ayak üstü laflarız. bir kaç sene öncesine kadar pek bir samimiyetimiz yoktu. yeni yeni bu seviyeye geldik.

  beni tanıdıkça güven duymaya başladı, samimiyetimiz bir tık arttı. daha önce bir kaç kez eşini gideceğim güzergah üzerinde bırakmak için aracıma aldım. rica ettiler, bende "tabi ne demek" diyerek kabul ettim.

  geçenlerde yine böyle bir durum hasıl oldu. akşam üstü idi, siteden çıkmak üzereydim. söz konusu komşu arkadaşımla karşılaştım, alkollüydü. yanında da bir arkadaşı vardı. taksiden indi, yanıma geldi.

  alkollü olduğu için araç kullanamayacağını, eşinin de annesine gitmek istediğini söyleyip annesinin evine bırakıp bırakamayacağımı sordu. isteksizce kabul ettim. sevindi, teşekkür etti sonra eşini aradı, aşağı inmesini söyledi.

  bir kaç dakika sonra eşi geldi, fındık gibi bir şey. al eline havaya at, hoplat o derece. lüks giyinmiş falan birde, tam kapıdan çıktı arkadaş tekrar yanıma geldi. bir tuhaflık olduğunu hissettim ama, gerilmişti.

  cama tıkladı hafif araladım. "benim hatun sana sarkmıyor değil mi" diye bir cümle kurdu o esnada. aptallaştım, ne diyeceğimi bilemedim. "olur mu öyle şey ya. saçmalama" diyebildim sadece, aptal aptal gülümsedim falan.

  her ne kadar alkollü olsa da o da anladı nasıl bir bok yediğini. gülmeye başladı sonra, eşine "cnm, iyesta seni bırakıcak, ben araç kullanamam şimdi" diyerek seslenip içeri girdi. o sırada da bana göz kırptı.

  toparladım sonra, "ne dedi lan bu " diyerek gülmeye başladım. sonra eşi geldi arabaya bindi. "iyesta ay çok saol yha, taksiye binmeye çekiniyordum. iyi oldu sana rastladığım" diyerek. "hıı" falan diyebildim o an sadece.

  bazen yine karşılaşıyoruz kocasıyla, gülüyor hal hatır soruyor, hiç bir şey olmamış gibi devam ediyor. ama ben utanıyorum. "umarım bir daha işi düşmez" diye dua ediyorum.
  4 -1 ... merhaba ben pembe iyesta
 2. 2.
  (bkz: Ne komşusu sarkma bey)
  2 ... judas
 3. 3.
  (bkz: yine seks hikayesi mi yazıyorsun feridun abi)
  7 -1 ... temple of the doge
 4. 4.
  (bkz: hayaller adriana lima hayatlar kibariye)
  2 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 5. 5.
  (bkz: cool story bro)

  T: muhtemelen gavat bir komşudur.
  6 ... queenn of darkness
 6. 6.
  alkolün etkisiyle bu şekilde bir cümle kurmuştur.

  arkadaşlar, üstte de bahsettim. "inanmayabilirsiniz" dedim ama yemin ederim ki gebeş böyle bir cümle kurdu, "benim karı sana sarkmıyor değil mi" dedi. demediyse adam değilim.

  köfte, dedim ya bazen karşılaşıyoruz aptal aptal gülümsüyor. ne bok yediğinin farkında yani.
  ... merhaba ben pembe iyesta