bugün

tayyip erdoğan'ın ''benim kürt kardeşim'', ''benim roman kardeşim'', ''benim alevi kardeşim'''den sonra söyleyip söylemeyeceğini merak ettiğimiz söz öbeğidir.

---

rte: sevgili vatandaşlarım biliyorsunuz benim gay kardeşimin hakkını gaspettiler, onlara göbeğini kaşıyan adam dediler, onları türbanla derse sokmadılar, askerde bile onlara pembe tezkere verdiler!!! pembe!!!!!

danışmanı: efendim siz de biraz abartmıyor musunuz sanki???

rte: ne abartması lan, şunun şurasında onların da haklarını savunuyoruz, 20-30 bin oy fazlalıktan ne zarar çıkar. hem biliyorsun cemil ipekçiler, bülent hanımlar hep bizi destekliyor. onları safımızda tutmak zorundayız.

danışmanı: o değil başbakanım, göbeğini kaşıyan adamlar, türbanla derse sokmadılar falan, biraz abartmadınız mı demek istedim...

rte: boşver, abartmaktan ne zarar gelir. salla ki tutsun. hem nerde kalmıştık, hah evet; sevgili vatandaşlarım!!!! inşeallah biz bu kardeşlerimizi de bu durumdan kurtarıp onları da ak icraatlerimizle tanıştırmak için işte bugünkü gay iyileştirme ve imana getirme merkezimizi de açıyoruz. ismine de ''lut terapi merkezi'' verdiğimiz ve %100 imana getirip mürşit yapma garantisi olan bu mekanın açılışını yapıyoruz. hayırlı uğurlu olsun!! ya allahhh bismillahhh!!!
yeter gerizekalı yazar, yeter. nefret pompalıyorsun sadece .
film ismi kapasitesine sahip niteleme sıfatlı başlık.
bağrima basasim geldi o nasil başlık ismi.
Benim gay kardeşime başörtülüler saldırmış! Üstüne işemişler!
güncel Önemli Başlıklar