1. 1.
    Bir türk milliyetçisinin tereddütsüz söyleyeceği cümledir. Türk'ten başka her milletin kültürüne özenen, kendilerini doğu roma'nın devamı olarak gören, türkçe yerine arapça-farsça kırması bozuk ve boktan bir dili kullanan, türklere etrak-ı biidrak diyen, soysuz devşirmeleri türklerden üstün makamlara getiren arap-fars-bizans kırması ne olduğu belirsiz bir imparatorluk benim ecdadım falan değildir.

Benim ecdadım iskitler, hunlar, göktürkler, uygurlar, timurlular ve türkiye cumhuriyetidir.
    11 -10 ... has kemalist
  2. 2.
    osmanlı, türk ve insanlık tarihinde kara bir lekedir. örnek alınmaması gerekir.
    3 -2 ... sovyet piyadesi
  3. 3.
    o zaman sizi orta asyada yasamaya davet ediyorum...
    2 -7 ... arxaggelou
  4. 5.
    bizene kardesim hunlardan biz anadolu ulkesiyiz.
    -4 ... arxaggelou
  5. 6.
    osmanlı tokatı böyle acıtır .

acısı nesiller boyu sürer .

yemek isteyen gelsin hemen vakit kaybı olmasın .

klavyeden çamur atmakla güneş sıvanmaz salak herifler .
    1 -7 ... tiamat
  6. 7.
    osmanlıya en uygun olmayan atasözü güneş balçıkla sıvanmaz galiba. bu kadar işgalci, bu kadar barbar, tuttuğunun kellesini alan, matbaayı bile icadından 300 yıl sonra alan geri kafalı bir devlete ne dense azdır.
    3 -1 ... sovyet piyadesi
  7. 8.
    bazı sikikleri rahatsız eden başlık.
    evet, kendi rahatlığı ve bekası için aslını bile ( türk) görmezden gelip terk eden,
    kimliğinin farkın da olup da sesini çıkaran türk' leri de, sorunlu türk olarak görüp baskı kuran yarı araplaşmış osmanlı bizim atamız değil, sadece geçmişte kalan icat ,mucit karşıtı dönemini tamamlamış bir imparatorluktur.
    4 -1 ... horgeneral
  8. 9.
    Hiçbir sikimden haberi olmayanların osmanlıyı sahiplenenlerin türkçü değil devşirme olduğunu iddia ediyor. Aslına bakarsan sikimde bile değil ancak fikrin en büyük adamlarından biri olan nihal atsız osmanliya sahip çıkarken sen hangi tezinle osmanlıyı türk tarihinden dışlar osmanlıyı sahiplenene devşirme dersin be dalyarak?

Titrin nedir? Çapın nedir?
    -3 ... kurtcebe noyan
  9. 10.
    Hunlar iyi de Göktürkler'de sıkıntı var yoldaş.

Kimi boyları çekik çekik, hiç çekemem.
    1 -3 ... alpertunna
  10. 11.
    Hunlardan önce iskitler de var onları unutmayalım.
    2 ... turkmen begi