bugün

(bkz: türk oğlu türk kızı türklüğünü koru)
(bkz: benim Lpg liye verecek kızım yok)
kızın ısrarı durumunda evlatlıktan reddetmesi beklenen babadır. *
dtp'li birine kız vermeyen babanın ırkçılık yaptığını düşünmek herşeyden önce dtp'nin kürt milliyetçisi bir parti olduğunu itiraf etmektir. pkk terör örgütüdür diyemeyen birine su bile verilmemelidir.
Türk ailesinin %100 katılacağı bir cümledir.

Bırakın kızı, türkiye'de yaşamamaları ve vatanımızın güzel havanın kokusunu da almamalıdır. Gitsinler Kuzey Irak'ta pkk'lıların kokusunu alsınlar.
(bkz: Dtp mi Ajdar mı)
benim dtp'li bir kızı alacak oğlum yoktur da denilebilir.
kesinlikle doğru olan sözdür. zira damat adayı kızı her an kendi annesinin çalıştığı yere götürebilir.
dtp'li de gider dağda ki peşmergeyle evlenir efenim. *
benim davulcuya, zurnacıya vericek kızım yok mantığında ki babanın sözleridir.
(bkz: dtp ye belediye versin)
yalnızca türklerin değil kürtlerinde destekleyiceği durum. örneğin kız kardeşim olsaydı ve dtp'li biriyle evlenecek olsaydı. herhalde benim baba dede ve batman'daki akrabaların hepsi gelen damat adayını parçalamak için zılgıt sesleriyle saldırıya geçerlerdi. önce kız kardeş ortadan kaldırılır daha sonra damat adayı.

bunun nedenini kürtlük, türklük olarak görmeyin, neymiş efendim o kişi insan değilmi şu değilmi demekte boş muhabbet olur çünkü dtp'lilerin başka insanların hayatlarına saygısı yok, orda burda gözünü kırpmadan zavallı kardeşlerimizi öldüren pkk'ya şak şaklık yapan kişiler olduğu için ne yazık ki saygıyı laik değiller.

bırakın bir tane bin tane kızım olsa birini vermem...

edit: valla kızımız istediğiyle evlenebilir tabii ki kendisi mal değildir ama dtp olunca kendi mallığını kanıtlamış oluyor...
şu ana kadar kimin söylediği, kimden referans alınarak yazıldığı belli olmayan ifade.
kızını mal gibi gören bir babanın belirtmesi en doğal hakkı olan ifade.

tabi başarılı olur mu bilinmez.
bölücülükle itham edilen gruba yapılan bölücülüktür.

sen kürde verme, kürt sana, çerkez laza, bahçıvan hepsine.
güncel Önemli Başlıklar