1. 1.
    rte nin donan askerleri savunma şekli
    başkası adına nasıl utanılır bize bunu öğretiyor reis. yazık gerçekten.

http://www.sondakika.com/...-ile-ilgili-ilk-11384481/
    22 -5 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    Ancak donarak ölen askerlerin torunları saltanat süremeyecek ne yazık ki! bırakın torunları, çocukları bile yoktur belki.
    5 ... lesley mateas
  3. 3.
    aşırı güç adamı nasıl zehirlere güzel bir örnek daha.
    8 -1 ... arizonadream
  4. 4.
    amerikaya göktaşı düşse "benim falanca akrabamın üzerinede düştüydü zaten" diye açıklama yapacaktır. işkence konusu açılıyor o tarihte daha temeli atılmamış cezaevinde işkence gördüm diyor. çocuk konusu açılıyor söylediği tarihte daha dünyaya gelmemiş kızı için kızım bana mektup yazdıydı diyor. üniversite mağduriyeti konusu açılıyor biz de üniversitede ezildiydik diyor. hiçbir şeyden mahrum kalmıyor adam.

(bkz: aynısı kaynımda var)
    (bkz: çekiyor böyle evetttt)
    (bkz: cem yılmaz)
    13 -1 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    bir nebze iç ferahlatmak isterken sıvamış reis resmen.
    5 ... timarli sipahi neferi
  6. 6.
    (bkz: atma Recep din kardeşiyiz)
    9 ... alkolik oldum
  7. 7.
    Allah rahmet eylesin demeyi gerektiren açıklamadır.

Ancak kötü örnek emsal olamaz.

Yani ne yapalım, şeref kazanmak için donarak ölmek mi gerekiyor. Ölmesek daha iyi değil mi ?

Keşke, böyle ölümler olmasa, keşke böyle izahlar olmasa.

Allah donarak ölen şehitlerimize ve ülke için canını feda eden her ferde rahmetiyle muamele etsin.
    1 ... nagam
  8. 8.
    Askerde bizi anadan doğma soydular denildiğinde ne var bizi de anadan doğma soydular diyen seçmenin seçtiği lider sözü.

Gerçekten hakkettiğimiz gibi yönetiliyoruz.
    2 ... saint andre
  9. 9.
    O DEViRDE O ESNADA KiMLERiN YÖNETiMDE OLDUĞUNU UNUTARAK YAPILMIŞ OLSA GEREKEN BiR AÇIKLAMA. YOKSA KURULACAK OLASI ÖZDEŞLEŞTiRMEDEN KENDi DE iMTiNA EDER VE BÖYLE BiR ŞEY DEMEZDi MUHTEMELEN.
    1 ... usualsuspects
  10. 10.
    Felekten bir gece filminde böyle bir diyalog geçiyordu diye hatırlıyorum başka bir film de olabilir önemli değil sonuç olarak komedi filmiydi.

+Benim dedem de ikinci dünya savaşı'nda öldü

- hadi ya hangi cephedeydi?

+ Cephede değil dağda kayak yaparken çığ altında kaldı.

- !!!??

+ ikinci dünya savaşı zamanları herkes için çok acıklı...
    ... john ruth