bugün

devamı "30 okka çekerim, tüm kaslı türk erkeklerine duyurulur..." olan hede. * *

edit: başlıklar hep başa kalıyor efendim, bir türlü durduramıyoruz...
(bkz: hamal)
- beni tasiyacak erkek isterim.
- nalan hanim bu saatte halterci nerden bulucaz?
"neresinde" sorusu sorulması gerken kendini beğenmiş kız tribi.
-peki o zaman hadi görüşmek üzere kendine iyi bak..
(bkz: naim suleymanoglu)
saçma bir tipik kadın cümlesi.

- beni taşıyacak erkek isterim.

- niye? sen acizmisin?

- sende o karakteri göremedim.

gibi diyalogların geçmesi muhtemeldir.
(bkz: demek o kadar ağırsın)
Benimle beraber olacak erkek beni taşımalı şeklinde de tezahür eden şaşılası mantıktır. Mantığın özü şudur: "Ben öylesine değerliyim ki benim gibi pırlantayı herkesin takması olanak dışıdır. Kendimi tek taş yüzük gibi hissediyorum. Bu bahşedilmiş şeye layık bir erkek olmalı hayatımdaki erkek." Allah akıl fikir versin ne diyelim.
bülent ersoy'dan, akrep nalan'dan duyulduğunda hemen oradan uzaklaşmayı gerektiren söz.
insan taşıma işi iki çeşit olup, birincisine kent içi ve kentler arası yolcu taşıma denirken ikincisine ve burada ele alınacak taşımaya, hassiktir denir. "erkeğim beni taşımalı" ile vücud bulan bu laf en hafif tabirle komiktir.

bunlar üçlü olup, elentrük almalıyım, yalan söylememeli ve beni taşımalı, değişmez.

"elentrük", "aşık olmalıyım" yerine hava yastığı görevi görür.
"yalan söylememeli", riyanın son durağıdır. bütün kadınlar yalandan hoşlanmaz, ne asil duygu!.

aslında, bütün kadınlar yalandan hoşlanır.
"saçlarım nasıl olmuş?" sorusuna hangi kadın "bi boka benzememiş" yanıtı almak ister? yalan söyleyeceksin! harika olmuş diyeceksin, ya aşmış senin güzelliğin diyeceksin, yalan, riya alacak başını gidecek, sonra da yalansız dünya tahayyülünde yaşayacaksın, hadi len!

en son insan taşıma işinde, bazı kadınlar taşınmak ister. bu da sondan ikinci durak olup, kadının, hemcinsinin yanında, çiftini göstererek, "baaaaaak, bu benim!" diyerek hava atması için gereklidir.

"yanıma yakışmalı" ne demek! insan o insan! her şeyi aksesuar olarak gören bazı dişil kafalar neler üretiyor haggaten. nasıl olacak o? mesela sen kırmızı elbise giyeceksin herif sarışın mı olmalı, kaç cm boy istersin? 180 keser mi?

yaptıkları üçlü serinin hatalı olduğunu ve hiç bir anlam ifade etmediğini gördüklerinde ise günah çıkartırlar, "içi güzel olsun", işte tam burada tanımdaki laf gelir...hassiktir.
--spoiler--
daha henüz tanıştık
bir kez çıktım kucağa
şöyle birazcık bakıştık
göt verdim ben sana

kucaktan kucağa ahh
kucaktan kucağa ahh
aşık oldum damarlıya
emdim aldım kucaktan kucağa
--spoiler--
(bkz: ben bilmem beyim bilir)
- nereden nereye?
- üsküdar'dan kozyatağı'na.
- kaçıncı kat?
- 2'den 2'ye
- tamam abla 400'e taşırız.
- 300'e bağlayalım.
- 350?
- tamam. ama dikkatli taşısın, kırılırım.
kadın erkeğe destek olur, onu ileriye taşır. bu sebepten kendini bilmez kadın cümlesidir.
tüm masraflarımı karşılayacak, sponsor olacak erkek isterim demenin kibarcası.
keriz arayan kadın söylemi. Ermiş arıyor da olabilir, zira bu zeka düşüklüğüne normal bir insan tahammül edemez.

Böyle kadınlar/kızlar ıslak meşe odunuyla mütemadiyen günde 5 öğün aç karnına dövülmelidir.
-beni taşıyacak erkek isterim hilmi.
+taşımak derken tam olarak neyden bahsettiğini anlamadım ama ayaklarını yerden kesebilirim necla.
düzmantık düşünüyorumm ve diyorum ki bunu söyleyen ablamın bir sorunu olmalı; mesela,

(bkz: ayyaş)

(bkz: düztaban)

(bkz: kötürüm)

olabilir*

edit : daha da kötüsü bunu bir erkeğin söylemesi olabilir. işte o zaman oradan mirkelam koşuşu ile kaçılır, g.tü kurtarmaya bakılır.

(bkz: şeytan kulağına kurşun)
http://www.youtube.com/watch?v=ODsE3JJoXjg
(bkz: küfeci)
kiz tarafinin cok fena seyler yaptigina isaret cumle.
geniş mideli erkeklerden hoşlanan verişken hatun söylemi.
-alo? öztaşıyan turizm ticaret gıda petrol ltd şti aş mi?
+evet buyrun?
-beni taşıyacak erkek isterim.
+memnuniyetle. database imizde kaydınız var mıydı?
-var. sendençocuğumolsun 21 istanbul.
+senden..çocuk..21.. hah buldum. tebrikler, ücretsiz taşıma bonusu kazanmışsınız.
-harika! kimi gönderiyorsunuz?
+şu an boşta rıfkı var, en geç 30 dakika içinde orada olur.
-çok teşekkürler, sağolun.
alt metinde şu vardır:

"o arkadaşım, bu kankam, şu aile dostum, öteki uzaktan akrabam diye diye bütün erkeklerle haddinden fazla yakınlık kurarım. bunu kabullenebilecek, kıskançlık yapıp ortalığı germeyecek erkek isterim."
güncel Önemli Başlıklar