bugün

akp yalakalığında son nokta.

şimdi mi aklına geldi aq paralel yapı?
Sosyal medya ve medyasızlık içinde ortamın çöpe döndüğünü gösteren bir olay daha.

işin enteresan tarafı bazı sikim akıllı yandaş yalaka haber siteleri ise bu haberle gezi eylemcilerini aynı ortamda buluşturabilmiş. bazıları ise buna şakşak peşinde koşuyor.

insan şaşırıyor gerçekten bu ülke ne zaman bu kadar orospu çocuğu doldu diye.
Hiç kimse sizi kendiniz istemediğiniz müddetçe onu bunu şunu yapamaz diye net bir birşey söylenemez. Yaparlar yaparlar bal gibide yaparlar. Şöyle bir durum var eğer siz sizi birşey yapma çabası içinde olana karşı fiziki ve akli olarak karşı koyabilecek güçteyseniz iş değişir. Bu sefer farklı yöntemler devreye sokarlar. Birileri yeterki sizi ciddi ciddi kafaya takmasın mutlaka bir yolunu bulunur. Unutmayın insan şeytandan üstün yaratılmıştır. Bunu ben söylemiyorum yaratan söylüyor. Dolayısıyla insan içindeki durum ne olursa olsun kendisinin kainattaki yerini ve konumunu bilip sabredip sırtını rabbine dayarsa mutlaka galip gelir. Bunun için insanın yaradılış gayesini bilmesi yaradanın istediği gibi yaşaması lazım ki mutlak gücün desteğini alsın. Allah hepimizi bu tur kullarından eylesin.
eğer Tuğçe Kazaz'a aitse daha önce yaptığı 'ben Hıristiyan olmamıştım' açıklamasını akıllara getiren söz.
(bkz: yok artık ebenin amı ali sami)
ben yoldan gönüllü çıktım paralel yapı hikaye anlamında öylesine bir sözdür.
yunan sanatçıyla evlendiği zaman "aşkım için din değiştirip hristiyan oldum" diyen ve gündeme gelmek için yapmayacağı şey, atmayacağı takla olmayan manken bozuntusu kelamı.

çok merak ediyorum. paralel yapı nasıl hristiyan yaptı bunu. düşünüyorum, düşünüyorum mantıklı bir cevap gelmiyor aklıma. mesela düşüncelerini okuyan, insanın iç sesini dinleyen bir aygıt mı geliştirdiler bunlar pensilvanya'da? "tamam tamam hristiyan oldum" demekle bu baskının üstesinden pekala gelinecek iken, bunu neden tüm dünyaya duyurma ihtiyacı duydu ki bu ilgi budalası kadın. hadi bunu da geçtik, ulan yunan sanatçıyla da mı paralel yapı evlendirdi seni eyy tuğçe... ayrıca sen kimsin ki seni seçecekler özellikle hristiyan yapmak için.

lan ne 17 aralıkmış be, ne ayakkabı kutularıymış.

o değil de, madem ortada bir suç yok, para sıfırlama, ayakkabı kutuları, para kasaları; hepsi mizansen. e peki 9 aydır kopan bu tantananın sebebi ne?
bunların işi gücü montaj, iftira be. haşhaşın etkisi mi acaba?

görsel
paralelcilerin montaj hilelerinden birisidir aminüm.
http://www.haber7.com/yaz...-paralel-iftira-kreasyonu
http://www.youtube.com/watch?v=O6WF8Pn791M

yoğamına..