bugün

çoğunlukla ergenlikte zikredilen cümledir.
şayet ileriki yaşlarda da söyleniyorsa yanlış kişilerle olunduğuna ya da depresyona delalet eder.
-bence sen kendını anlamıosun denilesi isyan cumlesi.
aslında ne anlatcağını şaşırmış olup milletin senle ilgilenmesi için yırtınma çabasının verildiği isyan içerikli cümledir.
Kişinin ne yapmaya çalıştığını bilmeme durumu.
her insanın ömrünün bazı dönemlerinde yaşayabileceği sendromdur.
olası bir usta ayak sabri serzenişidir. şöyle devam eder: "herkes beni orta yaptı sanıyor ama aslında şut atıyorum. geçenlerde ntv spor'da gördüm ronaldinho sağa bakıp sola pas atıyor, kimse ona bir şey demiyor. beni kimse anlamıyor azizim. bir eto'o olsa ileri uçta, bir iniesta koşsa solumda, bir messi top istese uzak kanatta, bir de beynimle kramponlarımın arasında köprü olsa, rıdvan abinin gol olur demesi içten bile değil."
kendisinin bile kendisini anlamadığından şüphelendiğim kişinin söylemi.
üzgünüm leyla...neden, şimdi merak ettim doğrusu...
insan kendini anlayamazken, başkalarının anlamasını beklemek yanlıştır yanlış olmasına da, bunu da anlayamaz maalesef.
herkes önce kendini anlasa anlamayla ilgili sorun çözülecek.
genelde ergenlikte kullanılan cümledir. fakat bazıları vardır ki, 40ına da gelse bu cümleyi söylemekten kurtulamaz. (bkz: aa bu benim lan)
söylendiğinde "kimse kimseyi anlamıyor zaten, takma kafanı" cevabının verilmesi makbul bir cümledir.
herkes herkesi anlasaydı dünya çok boktan yer olurdu.
ikili ilişkilerde bile anlaşmamazlık serüven katar.
hüloooğğğğ.
ergen yakarışı.
kimse kimseyi anlamıyor. zira kimsede aynı tecrübe, karakter yok. insanlar sadece yalan atıyor. "anlıyorum" öyle büyük bir yalan ki.
boş cümle.kimse kimseyi anlamıyor .
ne zaman elimde bir şişe tombul efes, aklıma bu gelir. ağlarım.
ilgili olduğu alan günümüzün popüler mesleklerinin balyozu altında ezildiği için bunalan bir tarih öğrencisi sözü.