1. 1.
    evet.
    bir istektir.
    boşlukta olmamak benim de hakkım.
    başım sıkıştığında hayırlısı neyse o olsun deme rahatlığı istiyorum.

var mı kendine güvenen bir yiğit.

edit: allah var arkadaşlar.
    beni islam'a davet edin.
    edit2: kimse kimseyi ikna etmek zorunda değil diyen var.
    cihattan haberi yok bunu söyleyenlerin.
    edit3: ateist diyenler de var.
    ateist değilim canlarım, okumayı öğrenin tatava yapmayın karşımda.
    10 -12 ... mavi gozlu kizlari severim
  2. 2.
    Aramakla bulunmaz ama bulanlar arayanlardır. Yolun açık olsun.

Edit: ikna olmak istemek, beyin içindir. insan beyniyle sevemez ki.
    Oysa inanmak sevmektir. insan sevmediğine inanamaz. Kalbin hissetmiyorsa biz sayfalarca yazsak sen de sayfalarca okusan yine de olmayabilir.
    9 -2 ... the champion for us
  3. 3.
    ikna ol lütfen.
    9 -1 ... somethingmore
  4. 4.
    Ayetler var ayetler.

Şimdi şehadet getiriyorsun.

Hayırlı olsun.
    2 -1 ... freudgillerden sigmund
  5. 5.
    Mavi gözlü kızlar gibi ilahi canlıların rastlantıyla oluşmuş olma olasılığı var mıdır? Yoksa bir Allah özene bezene photoshoptan mı yapmıştır?
    3 -2 ... kotasiz parti
  6. 6.
    Bak şindi goçum dünyada herşey sistemli muhakkak bir yaratıcı var bu kadar şey tesadüf olamaz.

Ve dünyada düşünebilen ve uygulamaya geçen tek insanoğlu var ve Bi yaratıcı insanoğlu ile temasa geçebilir mantıklı ben varım seni yarattım ve şunları şunları yap diyebilir.
    3 -6 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Niye Müslümanlık ki, hristiyanlıkı dene bir de!
    3 -15 ... hz lut
  8. 8.
    Keşke Kur'an'da yazanlar saçma sapan şeyler olmasaydı da Allah'a yürekten inanabilseydik hepimiz ama o kitapta gerçekten tuhaf şeyler var. Yani üzgünüm ama Allah yok, yani evet bir boşlukta kalacaksın, kurtulamayacaksın, asla tertemiz ve istek dolu bir hayatın olmayacak. Belki deist olmayı deneyebilirsin.
    3 -14 ... ulukayra
  9. 9.
    https://youtu.be/X-6o8MNgmbo

çok kıyak video. ben ikna olmak üzereyim.
    ... everybody calls me alpha
  10. 10.
    allah'ın varlığını görmek isteyenlere sesleniyorum. önce samimi şekilde tevbe edin... farzlara başlayın, sonrasında sünnetlere de bir süre devam edin. allah varlığını size gösterecektir. kendi içinizde ispatını göreceksiniz.

bunun dışında allah ile iletişimin başka bir yolu, başka bir adabı yoktur. kalp mertebesinin onun sizinle muhatab olacağı bir hale gelmesi lazım. yanlış anlaşılmasın bunu ispat isteyenlere söylüyorum. yoksa kalbiniz o mertebeye gelmese de ibadet ederseniz allah'ın rızasını kazanabilirsiniz bu ayrı bir konu.

biz ispattan bahsediyoruz...allah bizim düşündüğümüzden, hayal ettiğimizden de çok daha yüce bir varlıktır. onun varlığını ancak o sizi muhatab olmaya değer görürse görebilirsiniz.

bunu yapmadıkça allah yok der durursunuz. ömrünüz böyle geçer gider. ispat isteyen dediğimi yapsın. tabi özünüz buna müsait ise...
    10 -7 ... kan bankasi soyan sivrisinek