bugün

götverenlerin sesi çıkmaz şimdilerde ne de olsa tayyip'in de suçu var. yanılıyor muyum götverenler? sesiniz çıkmayacak değil mi?
şehit oldular gören de vefat eden işçiler yeminli ak parti düşmanı sanır. olayın türklük le araplıkla alakası yok gerçek şu ki ailelerini de gördüğüm kadarıyla işçilerin büyük bir çoğunluğu milliyetçi muhafazakar. o götveren dedikleriniz arasında emin olun birçok işçide vardı.
müslüman biri olarak anlamadığım bazı şeyler var. müslümanın çektiği zulme asla diğer müslüman göz yumamaz. şimdi biz filistine, mısıra, arakana, doğu türkistana sürekli dua ediyor ve yardımcı olmaya çalışıyoruz birlik oluyoruz. peki ülke içindeki sorunlarda neden aynını yapamıyoruz? bu amına koyduğumun particiliği insanları bu kadar mı duygusuz yapıyor?
KÜBA, BOLIVYA VE VEBEZUELA GiBi ÜLKELER SOMA iÇiN YAS TUTAR KEN BiZiM MÜSLÜMAN KARDEŞLERiMiZiN S.iNDE BiLE DEGiL! ASIN HEPSiNi!
sorun particilik değil ben tanıdığım ne kadar ak partili varsa hepsi dua ediyor peki sorun ne çünkü tanıdığım ne kadar muhalif varsa küfür ediyor ya tayyibe yada ak partililere işte sorun bu.
kesin mısır'a kaçmışlardır !

ulan allah belamı versin beyni olmadan yaşayan insanlarımız var.

529 kişi insan değil mi ? 250 madenci insan değil mi ? ırak'ta dün bomba patladığında ölen 29 kişi insan değil mi ? berkin elvan ali ismail korkmaz ethem sarısülük insan değil mi ? ihvan liderinin kızı esma insan değil mi ?

ölenlere ya da öldürülenlere sadece insan olduklarını hatırlayarak bakacak kadar vicdanınız da mı yok ? o zaman ben soruyorum sana ey gerizekalı. mısır'da idam kararı verilen 529 kişi böcek de bugün soma'da vefat eden işçiler peygamber torunu mu ? arkadaş ne geri zekalı insansınız siz ya. insanların milletine cinsiyetine ırkına ten rengine ideolojisine ve 'destekçilerine' (bizim temel sıkıntımız bu, akp destek veriyorsa onlar ölmeli, chp savunuyorsa kesin provatördür mantığı !) bakmaksızın sadece insan olduklarını düşünemez misiniz siz.

şuan twitter da her 10 bin kişiden 5 i saçmalıyor 1 i aşk acısı çekiyor geri kalanların üzüntüsü ise soma'ya. bugün soma için neredeyse herkes üzgün. peki geri zekalı bir soru daha sana. 529 kişinin ölümünü sevinçle karşılayacak ya da alay edecek kadar ne yaşadın.

insanlığınız batsın !