bugün

tv ,ensesinde barkodu eksik insanların çobanıdır. yaratıcı düşünceye en büyük darbeyi indiren tv dir. toplumu aptallaştırmıştır.
sabah kadın programları , akşamları yemek programları ve dizilere kendini kaptırmış kişinin söylemidir.

erkek kişi ise buna bir de futbol programları da eklenebilir.
zamanla yeni nesillin söylemek zorunda kalabileceği söz.
(bkz: aysun kayacı)
haftanın her akşamı eve gidip yemekten sonra dizi izleyen bünyenin feryadı olan söz.

haftanın bütün günleri dizisi vardır bu şahsın p.tesi ezel, salı geniş aile, çarşamba aşkı memnu yaprak dökümü, perşembe tek türkiye kurtlar vadisi parmaklıklar ardında, cuma adanalı kollama hanımın çiftliği derken devam eder ve araya sıkıştırdıkları vardır zaplayarak izler melekler korusun kasaba arka sokaklar arka sıradakiler kahramanlar doktorlar sonbahar bir bulut olsam benim annem bir melek akasya durağı vs. vs. vs. saymakla bitmez, sonunda bir gün patlar aynı yapmacık birbirine yakın suratlar,konular midesini bulandırmaya başlar bir gün düşünür, akşam hangi dizi var ne izlesem derken kafa dank eder ve herzaman aynı şeyi yaptığını düşünür ve hayat boş gelir boş bir insan olduğunu anlar, ağzından iki kelime dökülür 'beni bu hale tv getirdi ben bir malım'.
evet maldır o ve bunun farkındadır artık, fakat akşam ne yapacağı yine bellidir.
kendisini televizyona adamış yurdum kişisi söylemi. muhtemelen depresyona girmiştir o çok sevdiği televizyon yüzünden.
gerçeğin de farkında olması ve bunu dile getirmesi, kabullenmesi son tahlilde iyi bir gelişmeye kapı açabilir.
güncel Önemli Başlıklar