bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    yapmaması gereken bi haltı yiyip terk edilince de sevgilisinin karşısında hüngür hüngür ağlamaya başlayan rezil erkektir. ağlarken ağzı yüzü yamulur, bu hali karşısında kendimi gülmekten alamam. beni bırakmaağğğ ühühühühü.

lütfen böyle zırıl zırıl ağlayacaksanız bari biz kadınların yanında yapmayın. gidin odanızda böğüre böğüre ağlayın.

erkek adam ağlarken ses çıkarmaz. hatta o kadar ki sen onun ağladığını, gözlerinden süzülüp senin yüzüne damlayan göz yaşlarını fark ettiğinde kafanı kaldırıp yüzüne baktığında anlarsın. ağlamanın da bi asaleti var.

serseriler.
    8 -8 ... venus bella
  2. 2.
    bir kezbanın gündüz düşleridir. uyanınca mesaj atmış mı acep yiğidom diye hemen telefonuna bakar. zilliler sizi.
    5 -1 ... yasusbi
  3. 3.
    artık olacağı varsada olmaz.
    1 ... edupokeb
  4. 4.
    Hiç görmediğim ve görmek istemediğim erkek tipidir. Manitanın egosunu şaha kaldıran harekettir.
    2 ... baldizim perdeyi takmayinca ben baldizima
  5. 5.
    Seni seveni sen de seveceksin arkadaş. Ne Demiş mevlana seni seveni zehirde olsa yut,seni sevmeyeni bal olsa unut.
    2 ... minikurbaga
  6. 6.
    ağlayan erkek zayıftır. bana itici gelen bi tiptir. ağlıyosanda ben görmeyeyim abi.
    1 ... menese deniz
  7. 7.
    kendisini sevenin kıymetini bilmeyen erkektir.
    1 ... mahzenegirdin
  8. 8.
    rüyada görülmüştür.
    ... yagmuraltinda
  9. 9.
    fazlaca duygusal mamoştur.
    ... reis46
  10. 10.
    Yaninda afilli bi ozurde dilerse kesin olur bu is erkegi. Saka lan saka inanmayinda anca basini alir got.
    ... captain nemo