1. 1.
    (bkz: )Konu başlığını açma sebebim bir toplantı sırasında bu ismin politik meseleler ile ilgili öne çıkması oldu. Kendisi siyasi strateji ve manipülasyon eğitimi almış, Büyük elçilerle enseye tokat sohbet etme lüksüne sahip Tıp Fakültesi mezunu olduğu öğrenilen 30 lu yaşlarında bir danışman. Sözlük halkı arasında bilgi sahibi olan yüce insanlarımız elbet vardır katkılarını bekliyorum benden bu kadar.
    ... fastbook
  2. 2.
    Tıp eğitimi görmüş fakat siyasete eğilim duymuş '' Diktatörlükten Demokrasiye '' adlı kitabın ünlü yazarı Gene Sharp tan eğitim alma şansını yakalayabilmiş nadir kişilerden biri. Tanıştığınızda gözünüze ilk çarpacak detaylar boyu ve inanılmaz bir kültür düzeyine sahip olduğu oluyor. Ayrıca Sosyalist Obama kardeşimizin bir seçim belgeselinde de ( adını tam hatırlayamadığım ) ufaktan yer alıyor.
    ... devrimtekyol
  3. 3.
    ismi görünce kesinlikle yazmam gerektiğini düşündüm. Ne eğitimi gördüğünü veya ne iş yaptığını tam bilemesem de eğer uzun boylu ve genç ise galiba bahsedilen isimle bir anım olmuştur. Türkiye'nin köklü 2 ailesinden birinin sahibi olduğu özel Bombardier 7000's uçağında hosteslik yaptığım süreç içerisinde bu isimde olan bir şahıs ile 2 kez uçma fırsatı buldum. Tek söyleyebileceğim konuştuğu zaman konuşulan konu ile alakanız olmasa dahi dinlemek isteği duyuyorsunuz. 1 saat boyunca bu ismi geçen beyefendi konuştu geri kalan herkes pür dikkat kesildi. Ayrıca çok kibar, nazik ve hoş bir beyefendi olduğunu da söylemezsem kendisine haksızlık olabileceğini düşünüyorum.
    ... flyvun