bugün

(bkz: cehenneme hoşgeldin)
Ben her ikisi de değilim.Buyrunuz hekimim hoşgelmişsiniz...
(bkz: acilin ben doktorum)*

hosgeldiniz...
sanırız kendisi de bir dişhekimidir.
peceteye recete yazan doktor' un etkisi altında olabilir. zira doktorlu nickler pek tuttu, sonu benzemesin... *
peçeteye reçete yazan doktor'u hiç tanımayan, onunla uzaktan yakından ilintisi olmayan yeni bir yazar. zaten doktor değilim demiş kendisi...
doktor olmadıgını kendi de soyleyen yazar doktor değildir hekimdir.*
(bkz: hekim ile doktor arasındaki farklar)
iyi yazar. beğenmediği yazılara basar olumsuz oyu , acımaz. uzun yazılar yazmaz genelde, tercih etmez. ama en çok yazılarının sonuna koyduğu yıldızlı bakınızları okumayı sevdiğimi belirtmem gerek. son olarak hekim demek zor geliyor dişçisin sen demek istediğim yazar. ayrıca köylüm sayılır kendisi. * * *
sevimli olduğu kadar sivri dilli de bir yazar aynı zaman da.*
son entrysini "5" yıl önce giren beşinci nesil yazar.
yıllar sonra yani tam olarak 10 sene sonra yazarlığa geri dönmüş 5. nesil yazardır. Şöyle söyleyelim; aranızda 16 yaşında olan varsa "sen daha okuma yazma bilmiyorken ben sözlük yazarıydım" diyebilirim o derece yani. ilk entryim ne olsun diye düşünürken kendi adımı güncelleyeyim dedim yoksa bir ara "efsane geri döndü" falan gibi başlıklar açmayı planlıyordum sonra eski yazdığım yazıları görünce pek de efsanelik bir durumum olmadığını anladım. Neyse sözlük bu gecelik bu kadar olsun azıcık duygulandım biraz heyecanlıyım azıcık da alkollüyüm, artık daha sık görüşeceğiz bu arada buralar acaip değişmiş kontrol paneline hakim olmam biraz zaman alacak sanırım. Haydi hepimize cümleten hayırlı olsun.
Yazarmış ya la bu. Bende hashtag sandım. Shhahsns.

iyi yazmalar olsun o halde.
ulan ben erkek halimle bir anlam çıkarmadım sweet e bak. ehuehu

sağolsun beni de açık oylar arada. nolmuş yani? açık oylamayı bitireceksiniz böyle yaparak!! :p

uzaktan uzağa selamlaşıyoruz.

teşekkürler açık oylarınız için. yürüyorlar işte durduramıyoruz.
kim olduğunu söylersem ortalık karışır.
elmas tezahurat mı istiyon söylemek için la?

elmasss burayaaaaaa elmaaaas buraya heeey.

hadi söyle aq.
Düzenli olarak artılayan yazar. Sağolsun varolsun.

Teşekkür ederim ciğerim. Eyvallah.
Muhtemelen diş hekimi yazar. Diş ile ilgili ne yazsam artılıyor. Bluetooth bile olsa.
benim bir doktor arkadaşım var motorsiklet tutkunu. Acaba o mu diye düşündüren yazar.

Oysan erkeksin canım. Sevgilin var diye kız ayakları yapma burada, yemezler. Gerekirse ayırırız ne var yani.
Kürtler hakkında girdiği enrtyden sonra gözümdeki değerini sıfıra indirmiş olan yazar.

Sen doktor olsan ne yazaar, olmasan ne yazaar..
Kaliteli, hoş sohbet yazar, var olsun.
Veteriner veya diş hekimi olan arkadaş.
her doktor gibi coçmuş egolu amip.
Adanalı b.k attıysa tam tersidir.
Gördüğüm en işsiz doktor. Pardon hekim.
Kesin görevden falan alındı bu, işi gücü olan bi insan bu kadar aktif olmaz sözlükte. Bak bize, işsiziz. Sözlük de işkur'un bekleme salonu. Ya sen? Hah.
Kuafaj dolguların aranan ismi...
güncel Önemli Başlıklar