bugün

uludağ sözlük yazarlarının çok ilgileneceğini düşündüğüm bir site.

şimdi buraya ücretsiz üye oluyorsun, sonra mailine anketler geliyor. bunları cevapladıkça para kazanıyorsun ve 10 lira olunca da hesabına aktarıyorsun.

bizi az da olsa anket başlıklardan uzaklaştırması dileği ile:

`http://www.benderimki.com`
pek sağlam bir site gibi durmamaktadır. Ayrıca "ki" nin de ayrı yazılması gerekmiyordu eleştirisini akla getiriyor.
anket şirketlerinin anketöre verdiği parayı; burada anketöre değil de direk şahıslara verildiğini düşündürüyor. siteyle ilgili olumsuz bir şeye rastlanmadı fakat araştırmalarım devam etmekte.

(bkz: araştırmacı gazeteci sözlük yazarı yine takipte)
bir http://jetanket.com değildir.
telefon numarasını şart koşan siteden şüpheleneceksin aga. **
bir senedir üye olduğum sitedir. tüm yazarlara tavsiye ederim. çok memnunum.
Kendilerinin anasayfasında yazdığı ifadeler ile Ben derim ki internet üzerinde oluşturulmuş bir kamuoyu araştırması platformudur. E-postanıza gelen araştırmaları(anketlere tıklama ve uygulama) yaparak, fikirlerinizi beyan edersiniz ve akçe adı verilen para kazanırsınız. 100 Akçe 1TL’ye denk gelmektedir. “100 tane akçe biriktirene kadar…” diye vazgeçmeyin. ilk araştırmam Oskar ödüllerine aitti ve ortalama bir miktar 50 Akçe kazandığım onaylandı. Yani çok çabuk kazanabiliyorsunuz.
Sistemin kötü tarafı; aslında yok. Ama birkaç defa gelen araştırmayı kaçırdım ve akçelerimden oldum. Sabahın 5’inde gelmişti çünkü. Devamlı e-posta kontrol edip araştırma var mı yok mu görmelisiniz yoksa kazanç miktarınız ya da gelen araştırma miktarı düşebilir. Affiliate gibi kazandırma özelliği de yok ayrıca.
Sistemin iyi tarafı; Türkçe olması, kamuoyu araştırmaları yapması, sıklığının fazla olması, sistemli ve ilgili olmaları.
Survey head yerine tercih edilebilecek ve kazandıracak bir sistem.
Uygulamak ve tüm sorumluluk size aittir. Bu bir tavsiye olmakla birlikte bir deneyimdir yalnızca ve hiçbir bağ yoktur kuruluş ile.

Yararlı olması dileğiyle…
Anket sitesi.

Bi ulu anket degil