bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Tarafımdan "Hayır dersek, Tekrar katliam yapmayacağınızın bir garantisi var mı?" Karşılığını alan rumdur.

  Kıbrıs'ta doğalgaz konulu memorandum imzalandı. Güney kıbrıs'ın çok iyi bir enerji bakanı var; müzakereler zamanından tanıyorum ve çok iyi bir insan. (Benden Hayır dememi isteyen rum o değil.)
  benden türkiye ye hayır dememi isteyen rum
  Şu fotoğrafta en sevimli gözüken kişi var ya, işte o georgios.
  Diğer rumlar gibi ırkçı değil. Ben de sordum: "Tebrikler, ama neden kuzey kıbrıs yok?" Dedim. Başka bir rumdan gelen cevap: "Because you need to say first no to turkey" yani "önce Türkiye'ye Hayır demen gerekiyor."
  benden türkiye ye hayır dememi isteyen rum
  benden türkiye ye hayır dememi isteyen rum
  Ben de ona: minicik çocuğu bile şehit ettikleri, katliam yaptıkları "bloody Christmas" yani "kanlı noel" vahşetini hatırlattım ve "Hayır dersek, bunu bir daha yapmayacağınızın garantisi var mı?" Dedim. Çünkü Türkiye garantör olmadan önce adada çok büyük katliamlar ve acılar yaşandı. Türkler gelip garantör olunca, katliamlar son buldu. Şimdi Türkiye'ye Hayır dememizi beklemeleri "yeniden katliam mı yapmak istiyorlar?" Sorusunu akıllara getiriyor. Türk askeri, kuzey kıbrıs tarafının güvenliğini sağlıyor; rumların Saldırmak gibi bir amacı yoksa, neden Türk askerinin gitmesini istiyor? Düşündürücü bir mesele.
  6 -5 ... hexa gram
 2. 2.
  Siktir git diyeceksin gidecek bu mu dert yani.
  4 ... mecburi istikamet
 3. 3.
  Helal kiz vatani kurtardın solcular biraz bakında örnek alın.

  Öyle bordo klavyeden yazmaya benzemez.

  Eyy solcu.
  3 -1 ... s h a k t a r v8