bugün

et almaya parası yetememiş yurdum insanının pardon apaçisinin sözüdür. kıyamam lan. istiklale bakarakta sigarasını içiyormuş. sigara da faydalı çünkü istiklale bakarak içiliyor.
hamburger yiye yiye beyni hamur olmuş bir apaçi sözüdür. bize bu apaçiyi tanıttığı için kemal ekşioğlu'na en içten küfür ... pardon sevgilerimi iletiyorum.
(bkz: burger king sağlıklı diyen apaçi)
et normal bişey çünkü nasıl olsa at diye bir hayvan var sözüyle aynı değerdedir.
tadı güzeldir fakat son günde çıkan at eşşek eti olaylar yüzünden müthiş bir şekilde düşüşe düşmüştür.
beynini blender dan geçirip saçlarına jöle olarak sürmüş olan apaçi gencin söylemidir.
arabesk rapin insanı ne hale getirebileceğinin ibretlik kanıtıdır.
Her sakallinin torunu olan yazar onermesidir. Saglik et olmasiylami olculuyor. O et nasil bir yagda pisti. Kac gun bekledi. Hangi hayvandan alindi. Gibi gibi.
kola kafası etkisiyle söylenmiş söz. (bkz: kola kafası)
efsane sözdür.
siktir et(o et o et değildir bence).
haklıdır çünkü içinde ot da var. yani bildiğimiz ot yeşillik anlamında hemen yanlış anlamayın.
zirtapoz beyani. o etin icinde ne var peki?
gece gece akla gelip güldürmüştür.
(bkz: et giren yere dert girmez)
ceset yemenin sağlıklı olmadığı gerçeğiyle. aynı gerçeklikten gelir. vegan ya da vejetaryen burger yiyin. bırakın o cesetleri.
Doğru olan önermedir. Çünkü içindeki et ızgara olarak pişirilmişse, ekmeğide kepekli ise beyaz ekmek falan değilse sağlıklıdır. Hatta diyetisyenler bile hamburgeri ızgara olarak tercih edin der.
Et diye sunulan şeyi ucuza getirmek için ne pislikler çevrildiğini bilmeyen yaratık söylemi. (insan demeye dilim varmıyor) .

Bu arada fast-food tipi basit mekanlarda yemek yediğiniz yetmiyormuş gibi bir de hayvansal içerikli şeyler mı yiyorsunuz oralarda siz?
Nasıl güveniyorsunuz? hayır içiniz nasıl alıyor?

(bkz: aniden gelen mide bulantısı)
hamburger fast fooddur kardeşim. içinde ne kadar et olsada sağlıklı değildir. pişirilme aşamaları kötüdür. tadı her ne kadar güzel olsada hormonlu bir meyveden farkı yoktur. fast food yerine slow food, yani ev yemeği tercih edilmelidir. bu arada anne yemekleri candır can. fast food da neymiş ? *
yine akla gelip kahkaka attirmis sözdür.
Duyduğum kesinlikle en doğru sözlerden biri. Kendim de bu doğrultuda beslenmeye çalışıyorum.
HAKLI Önerme lan. düşünüyor taşınıyor hak veriyor insan.