1. 1.
  fatih tezcan beyanı.

  "bir daha benden akp'ye oy yok" diyen cemil ipekçi'ye ithafen söylenmiş.
  https://twitter.com/fatih...status/415500312892284929

  twitter'ın çok güzel bir turnusol görevi gördüğünü söyleyebiliriz. Bu adamın konuşmalarına, söyleşilerine gitsen; katıldığı programları izlesen: görüş olarak uyuşmadığın halde efendi kişiliğine saygı gösterirsin. Twitter'ın görevi burda başlıyor. Aslında o adamın ne kadar seviyesiz ne kadar iğrenç bir insan olduğunu fark ediyorsunuz.

  ha bir de bunu hala şakşaklayanlar var.

  "akp; eşcinsel tabanın oyuna ihtiyaç duymayan bir partidir" demek varken "bence ak parti ibnelerin oyuna muhtaç değildir" demeyi tercih eden tezcan; apaçık bir şekilde kişiliksizliğini ortaya koymuştur.

  http://blog.radikal.com.t...una-muhtac-degildir-43775
  6 -1 ... voeeeeey
 2. 2.
  ha ayrıca buyrun başbakanın eşcinsel yorumu: https://video.uludagsozluk.com/v/bence-ak-parti-ibnelerin-oyuna-muhtaç-değildir-103455/  fatih tezcan'ın bu yorumu ne akp'li olmaktır ne akp'yi sevmektir. tribüne oynamaktır apaçık.
  ... voeeeeey
 3. 3.
  benden söylemesi; çok oy kaybederler...
  2 -1 ... jorge lois borges
 4. 4.
  zaten yeterince var sen gelmesende olur cemil demektir.
  ... benzinciali
 5. 5.
  bilindiği üzere erdoğan ibb seçimleri öncesi bir çok hayat kadını ve travestiden oy toplamak için tek tek görüşmüş sorunlarını dinlemiş vaadde bulunmuştur. görülmesi gereken şudur; işi görülene kadar ayıya dayı diyen bir partidir. ve emin olun akp'liler gün gelir size de sırtını döner.
  2 ... yuruyen adam
 6. 6.
  hayır ibneye, ibne demek ne zamandır suç oldu ?
  1 -2 ... sonbirdefa
 7. 7.
  hakaret davası açarsa yüklü bir tazminat alacağını düşündüğüm kişiye edilmiş küfür. merak etmeyin zaten ödeyeceği tazminat bu adama koymaz. ayakkabı kutularında koyunların ve bizim vergilerimiz var.
  -1 ... atid
 8. 8.
  Vermesin o zaman.
  -2 ... cakmasamara
 9. 9.
  fatih tezcanın oyuna ihtiyaçları yok o zaman.
  -1 ... bamya ve xl condom aski
 10. 10.
  http://blog.radikal.com.t...una-muhtac-degildir-43775
  ... voeeeeey