bugün

Biz bazen, kendimizi dahi unutan insanlarız. inan Ruhumuz duymaz.
Anca selanı duyarsak.
yani ölüm haberi gelmeden anlamayabilirim ama uzun süre entry girmemişsen aklıma böyle bir ihtimal gelebilir.
başka bir nickle yazdığına emin oldukları için fark etmezler ama ben ederim...
Büyük ihtimalle, herkes için geçerli bu, burayı bıraktığını düşünüp diğer hayatında başarılar dileyeceğiz ve biz haberimiz olmadan aslında diğer hayatları için başarı dilemiş olacağız.
Böyle şeyler düşünmek için çok gençsin.

şahsım adına söylüyorum, Ben öldükten sonra insanların beni hatırlatmaları, unutmaları, arkamdan söylecekleri, fark edip etmemeleri sikimde değil.
Etmeyük.
ölüm de salaklık gibi bir şey kendin anlamıyorsun ama etrafındakiler anlıyor.
ailen haricinde ki hiç kimse bir şey fark etmeyecek bir anlıktan fazla üzülmeyecek, senin hangi tarafa gittiğin umurlarında bile olamayacak bir durum.
Hayır.

Açık ve net.
Skimizde olmaz
Tabi ki. Fark etmez miyiz len deli misin.
uzun süre entry girmezsen ekşi sözlükte olduğu gibi karman "leyla"ya dönerse anlarız belki öbür dünyaya seyahate çıktığını. şimdiden başımız sağ olsun, senin de günahların af olsun. amin.
Burada fark edilip edilmemesi dert değil. Gerçekten tanıdığın dost dediğin bunu fark edecek olan kaç insan umursayip bunu dert edecek. Sen asıl onu düşün derim.
"Yalnız Biri iste; başkaları istenmeye değmiyor. Biri çağır; başkaları imdada gelmiyor. Biri talep et; başkaları layık değiller. Biri gör; başkaları her vakit görünmüyorlar, zeval perdesinde saklanıyorlar. Mevlânâ Câmi
Bu kıza acil yürüyün.
güncel Önemli Başlıklar