bugün

1 dakika bile düşünmeden yapılması gereken eylem. Kadın düşmanlığı ile alakası yoktur.
Yemek yapamayan kızdan hayır gelmez.
doğru harekettir. kız dediğin yemek yapmayı bilmelidir.
mantıklı hareket. sen yapmıcan ben yapmıcam ne yicez aq.
olm siz salak mısınız? lan ahahah bütün yıkıklar toplanmış.

gidin yemek yapmayı öğrenin, siz yapın? ne olacak dangalak sanki diğer bütün kızlar doğuştan biliyor yemek yapmayı ona öğretiliyor o yapıyor bu kadar. ilk önce siz mi düşünün bakalım siz yemek yapmayı biliyor musunuz? öğrenen yapar arkadaş bunu kızı da erkeği de yoktur. ( bunu daha uzun anlatırdım da bundan anlayın işte )

böyle saçma salak başlıklar açmayın bu arada gidip ağlayarak günlüğünüze yazın.

siz şimdi gider eksilersiniz, eksileyin tm.
Ciddi düşünüyorsa en doğrusunu yapmış erkektir.
Kız? Bence cinsiyetinden emin olmamak gerek. Yemek yapamayan k..

Bak diyemedim.
Sevdiğim ile evleneyim varsın sabah akşam yumurta yiyeyim.
bırakın bu edebiyatı, aşk karın doyurmaz.
Alfa erkek davranışıdır. Haklıdır.

Aç ayı oynamaz demişler.
kadınlar sizin hizmetçiniz mi veya aşçınız mı ki size yemek yapmak zorunda olsunlar o zaman evlenmeyip aşçı tutsaydınız.
Yemek robotu al kardeşim elin yok mu senin yap işte. Kızdan lütfen ayrılın hatanın neresinden dönerse iyidir kız için.
haklı bir eylem yemek yapamam da ne bunun kölelikle alakası yok. yemek yapmak basit birşey ben erkek olarak çoğu yemeği yapabiliyorsam her kız yapabilir. kendi ayakları üzerimde duran birisi yemek yapmalı.

neden yemek, temizlik kölelik olsun zihniyete bak erkekte desin bende senin kölen miyim diye. bu nasıl bir egoistlik. aile olmak ne demek bunu daha idrak edemeyenler var. ha kişi eşini köle gibi görüyorsa onun sorunudur.

mesela kızın birini tanıdım yok eli, tırnağı, ojesi bozulacak diye temizlikten kaçan bulaşığı yalap şap yıkayan. temizlik önemli aslan yattığı yerden belli olur derler. yere bir kağıt düşse çöpe atmaya eriniyordu masası toz içinde.

evlendin eee yemek yapmam, temizlik yapmam, çocuk yapmam, onu yapmam bunu yapmam. erkek seni ne yapsın o zaman süs güzeli olarak vitrine mi koysun. hayat müşterek erkekte eşine yardım edecek.
Salaklıktir. Aksam güzel bir sevişme sonrasında Sabah ona kahvaltı hazırlamak yemek yapmak sonrasında tekrar sevişme fırsatını kaçırmaktir.
Yapamayabilir ama öğrenmek istemiyorsa sorun olur. ileride evlenirsem yemeği ben de yaparım eşim de yapabilmeli.

Ayrıca ailesinden ayrı öğrenci evinde kalmış her insan, beceriksiz değilse karnını doyuracak kadar yemek yapar.
Bir insan kendi sorumluluklarını alabilecek düzeyde kendini geliştirmediyse evlenmemeli ki topluma biliçsiz bireyler gelmesin.

Zaten salçanın yanına ne koyarsan koy yemek oluyor, ne var bunda?
Sen aga ben aga bu ineği kim sağa demiş. Tabi ki yemek yapmak zorunda değil ama bu kadar katı bir şekilde yapamam derse bir tavır vardır. Her iki tarafında elinden bir şeyler gelir , beraber yapılır.
ev hanımı olmayı tercih edip yemek yapmam diyen varsa haksızdır fakat ev hanımı olmayan çalışan bir kadınsa yemek yapmak zorunda değil yardım etmelisiniz.
Öncelikle şunu belirtmek gerek yapmam ve yapamam farklıdır eğer yapmam diyorsa mantıklı bir gerekçesi olup olmadığını öğrenmek için sorarsınız ve ona göre karar alırsınız ama eğer yapamam diyorsa ona hayatta kaç kez çabaladın diye sormak gerekir ve bu kadar gündelik bir durumda bile mücadeleci olamıyorsa bence o kızla geleceğinizi ikinci kez düşünün(eğer istese açar youtube dan yemek tarifine bakar 50 tane kanal var insanlar yemek yapmayı adım adım gösteriyor bu artık saçma bir bahane) çünkü sizinle ilgili önemli bir durumda mücadeleci olmayabilir.
beyler eve hizmetçi istiyorsanız az yiyin hizmetçi alın.elin gül gibi kızını hizmetçi gibi kullanamazsınız.sizi severse yapar ama bir zahmet götünüzü toplamayı öğrenin anasının paşaları.
yerinde bir harekettir. bir kız yemek yapmayacak da ne yapacak? ayrıl kardeşim.
güncel Önemli Başlıklar