bugün

Şuanki düşüncem benim de böyle en iyisi yatmak ne demiş şair bi şey olmazsa sabah olur.
Yat yerin rahatsa acık kay bende ters tarafa uzanayim. Çorabını çıkar ama pislik yapma.
başlık, nick uyumsuzluğu.
yatmadan önce atom parçaladı sanki, siktir git yat.
Evet arkadaşlar bu akşam da adam olursunuz diye bekledim ama yok.ben uyuyorum.
ne sandın yarrrdoç?
Affet bro.
Bok ye o zaman.
Teşekkür ederiz gece gece gömdü gidiyor. iyi geceler.
Zaten bir bok olsaydı bizden seninle muhatap olmazdık.
doğru söylüyorsun yazar. e madem öyle bizden bir bok olmaz bizde yatalım.
Çok samimi ya *
iyi geceler sayın yazar.
Kızgın ergen atarlanması. Ay çok sinirli oluyor bunlar bu yaşta, susalım da gidip uyusun bari.
iyi o zaman yat zıbar denilesi yazar sevimlisi.
napalım aq cıkıp masaya oynayalım mı
yat zıbar.
Defol git. Ay pardon iyi geceler diycektim elim kaymış.
Biri bir şey diyor, öteki bir şey diyor hepsinin ucu sekse çıkıyor.
Ben kaçıyorum.
Çok haklısınız herkes öyle diyor zaten bana.
Hakikattir.

Hâsılatınız bol olsun.
Hadi eyvallah.
hiç yatmadım ve doğrudan kendime yönelik görüşüm geceden bu yana.

benden bir halt olmaz.
hep aynı saflık, salaklık, herkesi kendim gibi görme huyum, dünyada hala taktik yaparak değil gelişigüzel içinden geldiğince yaşayıp mutlu olabileceğim inancı, doğruluğun bir gün elbet kazanacağı inancı.

bir kere bu dünyada doğru olursan kimseye yaranamazsın. bir şey elde edemezsin. olacaksan sadece içinden geldiği ve vicdanen rahat olman için doğru olacaksın.

ve asla kendine birebir benzeyen bir kimse yok bu dünyada. en fazla birkaç konu ortaklığı. gerisi apayrı bir dünya. yeri gelecek seni afallatacak bir dünya. birisini çok iyi tanıyacaksan bu yalnız kendin olmalı. ha varsa birde canından kanından çocuğun. gerisi boş.

velhasıl gece dışardaydım, hiç uyumadım, hala uykum yok, söyleyeceğim son söz "benden bir halt olmaz", net hemde.
Biri yazıyor, 'sigara içmeye çıkıyorum' diğeri yok 'a a a a a' yok 'b b b b b b' öbürü 'istavritin kilosu 31 lira' diyor.
Ben yatıyorum siz yazın gençler.

Bir sitem.
Hadi iyi geceler, egolarınızın havasını indirinde uyuyun, ya da boşverin yastık olur kafanıza..

Ciddi diyorum bir yol olmaz bizden, hadi eyw.
Sihtir get çohta tııınnn.
yat hadi
bizde çoluk çocuk uyusun diye bekliyoruz zaten.
senden güzel olmuş .

başka bir şey olmazdı zaten .
güncel Önemli Başlıklar